Hasköy Ferroli Servisi

Hasköy Ferroli Servisi 1Hasköy Ferroli Servisi, hemen her gün kullandığınız kombi ve şofbenleriniz sizleri yarı yolda bıraktığı takdirde sizlere profesyonel teknik destek sağlayan güvenilir, köklü bir firmadır. Sıcak su ve ısınma ihtiyaçları hemen her platformda gerekli şeylerdir. Kombi ve şofbenler ise bu ihtiyacı giderme adına kullanılabilecek en verimli cihazlardır.

Ferroli markası hem kombi hem de şofbenlerde oldukça iddialıdır. Bunun nedeni ise kaliteli cihazlar üretmesi ve kalitesinden taviz vermemesidir. Anak müşterilerimize her ne kadar bu kaliteli cihazları önersek de yıllık bakımları da aksatmamaları gerektiğini dile getiriyoruz. Yıllık bakımları zamanında yapılan cihazlar sizlere büyük oranda ciddi sorunlarla karşı karşıya getirmemektedir.

Hasköy Mahallesi sakinleri için günün her saati ulaşabilecekleri alanında uzman bir ekibi Hasköy Ferroli Servisi olarak bölge sakinlerine  sunuyoruz. Öyle ki 25 yıldır kombi ve şofbenler konusunda uzmanlaşmış, her türlü donanıma sahip bu ekip arızayı yerinde tespit ediyor ve bilinçli müdahale ile cihazın onarımını gerçekleştiriyor.

Müşterilerimizin beklentilerini maksimumda karşılayabilmek adına gezici servis araçlarımız ile hızlı bir şekilde hareket ederken tüm gerekli yedek parçaları da temin ediyoruz. Hasköy Ferroli Servisi kalitesinden taviz vermeden sizlere en kapsamlı hizmeti sunmaya devam ediyor.

Günün hemen her saati hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacı Ferroli kombiler tarafından karşılanmaktadır. Ancak kombilerde de bazı durumlarda arızalar ortaya çıkabilmektedir. Kombilerde pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Mesela bunlardan bir tanesi gaz beslemesi blokaj arızasıdır. Böyle bir arıza çıktığında muhtemelen kombinizin ekranına arıza kodu düşecektir. Böyle bir arıza kodu cihazınızın ateşleme yapmadığını belirtir.

Ateşleme grubu arızalarında öncelikle gaz akışının kontrolü sağlanır. Normal bir şekilde olup olmadığına bakılır. Gaz vanasını kontrol ettiniz ve açık ise kombinizi yeniden başlatabilirsiniz. Eğer yeniden başlatma işleminde cihaz düzelmez ise muhtemelen iyonizasyon elektrotlarında ya da gaz valfinde bir sorun olabilir. Hasköy Ferroli Servisi teknisyenimiz tüm parçaların kontrolünü sağlayacak ve arızanın kaynağına göre onarım işlemini yapacaktır.

Ferroli kombilerde ortaya çıkabilecek arıza türlerinden bir tanesi devresel kontrol sistem arızasıdır. Böyle bir arıza uyarısı alıyorsanız büyük ihtimalle ana kartınızda bir sorun ortaya çıkmış demektir. Ana kart sorunları müşterilerimizin kendi başlarına üstesinden gelebilecekleri bir sorun değildir. Bu nedenle Hasköy  Mahallesi sakinlerine ana kart yanma ve arızalanmalarına karşı Hasköy Ferroli Servisi personelimiz yardımcı olmaktadır.

Gezici servis araçlarımızla sizleri hiçbir suretle bekletmeyen teknisyenlerimiz ayrıca orijinal yedek parça desteği de sağlamaktadır. Günün her saati Hasköy sakinlerinin ulaşabileceği Hasköy Ferroli Servisi iletişimi telefon numaramız daima çağrılarınıza geri dönüş yapmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!