Hasköy Vestel Servisi

Hasköy Vestel Servisi 1Hasköy Vestel servisi ürünleriniz ile ilgili herhangi bir sıkıntı yaşadığınız anda bu problemi 24 saat içerisinde çözüme kavuşturmak için her türlü çalışmayı göstermektedir.

Servis çalışanlarımız çalıştıkları süre boyunca büyük bir özveri ile çalışır. Müşteri hizmetlerimiz ise problemlerinizi iyi bir şekilde anlayarak sahada çalışan ekip arkadaşlarımıza iletir. Hasköy Vestel servisi ekip arkadaşlarımız ise evinize kadar gelerek cihazlarınızın tamiratını gerçekleştirir.

Eğer cihazlarınızda herhangi bir parça değişimi gerekiyorsa bu durumda, sizlerin onayı alınır.

Onayınız olmadan herhangi bir işlem gerçekleştirilmemektedir. Yaptığımız tüm işlemlerin belirli bir garanti çerçevesi vardır. Garanti süremiz her işlemimiz için 2 yıldır.

Ancak değiştirdiğimiz parçalar bir sene içerisinde tekrar arıza veriyorsa, bu durumda, cihaz parçalarını ücretsiz bir şekilde yeniden değişimini sağlarız.

Vestel çamaşır makinesi ürünlerinde zaman zaman bir takım problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu problemlerin oluşumunu engellemek için öncesinde, Hasköy Vestel servisi ekip arkadaşlarımızın söylediklerine kulak vermeniz gerekir.

Eğer engelleyemediğiniz bir problemle karşılaşırsanız bu durumda yanınızda olan kişi, yine Hasköy Vestel servisi çalışanlarıdır. Çamaşır makinesi ürünlerinde yaşadığınız sıkıntılardan bazıları şunlardır: Cihaz çalışma esnasında aşırı derecede titriyorsa, büyük ihtimalle tamburunda bir problem vardır.

Vestel çamaşır makinesi ürününün tamburunu kontrol etmek amacıyla, Hasköy Vestel servisinden randevu almanız sizin yararınıza olacaktır.Cihazın aşırı derecede titremesinin bir diğer sebebi ise, düz bir zeminde çalışmasıdır.

Cihazınızı parke, fayans gibi düz bir zemin üzerinde çalıştırınız. Pürüzlü yüzeylerde çalışan cihazlardan genellikle vibrasyon şikayetleri almaktayız. Bu durumu hiçbir şekilde düzeltemiyorsanız, Hasköy Vestel servisine haber vermenizde büyük fayda vardır.

Vestel bulaşık makinesi ürünleri sizlere büyük zaman tasarrufu sağlar. Siz diğer işlerinizde uğraşırken bulaşık makinesi bulaşıklarınızı çok kısa bir sürede yıkamaktadır. Bu sayede sevdiklerinizle daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Vestel bulaşık makinesi ürünleri zaman zaman arıza verirse bu durumda, yapmanız gereken ilk şey cihazın kullanım kılavuzuna bakmaktır. Cihazın üzerinde bazen arıza kodları yazar.

Arıza kodları karşısında kullanma kılavuzunda yapmanız gereken işlemler sırasıyla verilir. Buişlemleri düzgün bir şekilde uyguladığınız takdirde sorununuz büyük ihtimalle çözülür. Fakat yine de bir sonuç elde edemiyorsanız, Aydınlıkevler Vestel servisinden arıza çözümü için randevu alabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımız evinize kadar gelip sorunu 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturacaktır.

Vestel buzdolabı ürünleri, yiyeceklerinizin bozulmasını engelleyen mucizevi cihazlardır. Bu cihazların arızalanması demek, yiyeceklerimizin kokuşması demektir. Bu da vücut sağlığımıza oldukça olumsuz etki eder.

Zarar görmemek adına Vestel buzdolabı ürünlerimizin bakımlarını Hasköy Vestel servisi tarafından yapılmasına önem vermeliyiz. Buzdolabı ürünleri hakkında bize iletilen şikayetler şunlardır: Yeteri kadar soğutma yapmıyor veya buzdolabından su akıyor gibi şikayetler mevcuttur.

Bu şikayetleri önlemek için öncesinde, Hasköy Vestel servisi ikazlarına uyunuz.Yeteri kadar soğutma yapmama problemine karşılık şöyle bir çözüm önerisi sunabiliriz. Öncelikli olarak cihazın kapağını sık aralıklarla açıp kapatmayınız.

İkinci olarak, bunu yaptınız, hala sorununuz devam ediyorsa, cihazın motorunda bir arıza olabileceği düşüncesi ile Hasköy Vestel servisi ile iletişime geçiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!