Ankara Hotpoint Servisi

Hotpoint Servisi

Ankara Hotpoint Servisi rakipsiz hizmetlerine bir yenisini daha ekleyerek siz değerli Ankara sakinlerinin konforunu bir tık daha ileriye götürmüştür. Mobil pos cihazlarımız , işlem ücretini kapınızda verebilme imkanı tanımıştır. Tüm servis araçlarımıza entegre ettiğimiz bu cihazlar vasıtası ile nakit paranız olmadığında bile hiç endişe etmeden usta çağırabilirsiniz.

  • Ankara Hotpoint Servisi
  • Hotpoint Beyaz Eşya Servisi
  • Hotpoint Yedek Parça
  • Ankara Hotpoint Onarım Merkezi

Günümüzde kullanılan beyaz eşya ve elektroniklerin kullanım süreleri geçmişte sahip olduğumuz cihazlara nazara daha uzun olmaktadır. Tabi bu süreci uzatmanın da belli başlı şartları vardır. bunların başında teknik bilgiye sahip olmak ve bakım yaptırmak gelir. Ankara Hotpoint Servisi telefonla desteğinin yanı sıra fiziki olarak ürünün yanında da uygulamalı kullanım bilgileri vermektedir.

Aynı şekilde Ankara Hotpoint Servisi çatısı altındaki personellerimiz sizlere bakım konusunda da teknik destek vermektedir. Bunun için yapmanız gereken şey sadece telefon açarak gün ve saat belirlemeniz olacaktır. Arzu ettiğiniz tarihte kapınızda olacak olan ekiplerimiz tüm işlemlerinizi eksiksiz olarak tamamlayacaktır.

Ankara Hotpoint Servisi Ariston Elektrikli Ev ve Mutfak Aletleri`nin  Servisi olarak Ankara`da tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Bu servislerimiz, müşterilerimize en iyi hizmet ve onarım servisini vermeye devam etmektedir. Çamaşır ve Bulaşık Makineleri, Buzdolabı, Ankastre, ve Klimalarda yaşanan her sorunda servisimiz bir telefon kadar size yakındır. Uzman personelimiz hiçbir şekilde servis ücreti almadan, bir yıl garantili tamir hizmetinde bulunur. Haftanın her günü ve her saatinde servisimizi arayıp kaydınızı yaptırabilirsiniz. Ertesi gün veya en kısa tarihte uzman ekibimiz gelip, yerinde tamir ve bakım işlemlerini yapacaktır.

Çamaşır makinesi arızaları genellikle voltaj düşüklüğü, su giriş filtresinin temizlenmemesi gibi durumlardan kaynaklanır Kullanım kılavuzunu doğru okumamaktan kaynaklanan hatalara da sık rastlanıyor. Buzdolabı arızalarında sigorta kontrol edilmeli, termostat konumu ayarlanmalı, bazen de contanın temizlenmesi ya da değişmesi gerekebilir. Kullanılan yedek parçaların orjinal, uzun ömürlü ve kaliteli ürünler arasından seçilmesi büyük önem taşır. Bu uyarılara dikkat edildiği takdirde arıza sayısı azalacaktır. Ankara Hotpoint Servisi tüm soru ve sorunlarınızda yanınızda olacaktır.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe , Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe , Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim , Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler , Kızılay , Gölbaşı , Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar , Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen , Çayyolu , Çankaya

Ankara Hotpoint Servisi atölye gibi dizayn edilmiş arabaları ile Ankara bölgesinde oluşan tüm arızalara yerinde ve zamanında müdahale etmektedir. Arıza belirtisi gösteren cihazlarınızın bozulmasını beklemeden servis çağırarak kontrolünü sağlarsanız , oluşabilecek daha büyük sorunların önüne geçersiniz ve büyük masraflardan kurtulursunuz.