Ankara İmmergas Servisi

İmmergas Servisi

Ankara immergas Servisi lambert ürünlerini uzun yıllar evlerde, iş yerlerinde, sanayi kuruluşlarında, okullarda ve diğer kurum ve kuruluşlarda kullanılmakta olan müşterilerine etkili ve kaliteli bir servis hizmeti ulaştırmaktadır. Tüm elektronik cihazların bakımlarının yapılması gerektiği gibi İmmergas kombi ürünlerinin de periyodik bakımlarının yapılması gerekir    Kombi bakımı ile klima bakımı benzerlik gösterse de çalışma sistemleri farklı olduğu için bakımları da farklıdır. Kombilerin bakımlarının genelde yılda iki kez yapılması tavsiye edilir. Bu da yaz ayları başlangıcında ve kış ayları başlangıcında olmalıdır. Çünkü kışın petekler ısıtıldığı için iki türlü çalışır. Yazın ise sadece sıcak su çeşmeler aracılığıyla kullanılır. Doğal olarak suyun temizliği de değişkenlik gösterir. Bu da bakıma ihtiyaç doğurur. Ancak Ankara immergas servisi olarak yeni kombiler için mutlaka yılda bir kez bakımın olmasını öneriyoruz.

İmmergas Kombi bakımlarını yapmadan önce sizden kombiniz hakkında bilgiler istemekteyiz. Şöyle ki yeni sistem hermatik tip kombiler ile eski tip kombilerin olumsuz yönleri ve çalışma sistemlerinde ki farklılıklar bakımlarda en önemli kriterdir.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe immergas Servisi , Saimekadın  immergas Servisi, Oran Şehri , Esertepe  immergas Servisi, Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi  immergas Servisi, Aktaş , Dikimevi  immergas Servisi, Dışkapı , Tandoğan  immergas Servisi, Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye  immergas Servisi, Anıttepe , Kolej , Maltepe  immergas Servisi, Siteler  immergas Servisi, İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır  immergas Servisi, Demirlibahçe  immergas Servisi, Akdere  immergas Servisi, Ostim  immergas Servisi, Öveçler  immergas Servisi , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci  immergas Servisi, incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum  immergas Servisi, Abidinpaşa , Subayevleri  immergas Servisi, Karapürçek  immergas Servisi, Hasköy  immergas Servisi, Ufuktepe , Aydınlıkevler  immergas Servisi, Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler immergas Servisi , Kızılay , Gölbaşı  immergas Servisi, Altındağ  immergas Servisi, Balgat , Sincan  immergas Servisi, Etimesgut  immergas Servisi, Mamak  immergas Servisi, Eryaman  immergas Servisi, Çukurambar  immergas Servisi, Batıkent  immergas Servisi, Yenimahalle  immergas Servisi, Keçiören  immergas Servisi, Dikmen  immergas Servisi, Çayyolu , Çankaya  immergas Servisi

Kombiler elektrik ve su ile çalıştıkları için özellikle su giden parçaların zamanla sudan dolayı oksitlenme dediğimiz yüzeylerinin bir tabaka ile kaplanması olası bir beklentidir. Bunun mutlaka bakımlarda temizlenmesini sağlamaktayız. Biz Ankara İmmergas servisi olarak siz söylemeden pek çok kısımlarına tek tek bakarak gerekli görülen kısımları temizlemekte ve değiştirmktedir.

İmmergas kombi bakımında parçaların temizlenmesi dışında, suyu ısıtma ve soğutma durumu kontrol edilir. Fanlarının çalışma performansında bir sıkıntı olup olmadığı kontrol edilir. Kombilerin üst kısımları hava alması gerektiği için açıkta olup dış etkenlerden dolayı toza maruz kalmaktadır, bu sebeple tozlanan kısımlar da toz giderme yöntemi ile temizlenir.

Çalışmaları için elektrik gereksinimi olduğu için elektrikli kısımlar kablolar ve diğer elektriği ileten kısımlarında herhangi bir kaçak ya da arıza durumu olup olmadığı kontrol edilir. İçerisindeki filtreler tek tek çıkartılıp temizlenir veya gerekirse değiştirilir. Bunlar tüm kombi tipleri için Ankara İmmergas servisi tarafından yapılan işlemler olup baca tipli dediğimiz daha eski tip kombiler de baca ile ilgili kısımlarda gazı çekip çekmediği içeriye sızdırma yapıp yapmadığı da kontrol edilme aşamasında yer almaktadır.