İncirli Altus Servisi

İncirli Altus servisi sayesinde Altus markalı cihazlarınızda parça değişimine kadar birçok işlemi kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Buzdolabınızın kapağını açtığınızda ses duruyor ve kapattığınızda da devam ediyorsa iç fanlar arızalanmıştır.

Hemen İncirli Altus servisi ile iletişime geçerek iç fan arızanızı yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda sesin sebebi donma da olabilir.

Alanında uzman servisimize çağrı merkezi ya da mail yolu ile ulaşabilir ve anında servis hizmeti alabilirsiniz. Her evin zorunlu ihtiyaçlarından olan buzdolaplarınıza asla sıcak yiyecek ya da içecekler koymamalısınız.

Çamaşır makinelerinin en çok yaşadığı arızalanmalardan biri; sıkma esnasında fazla ses çıkarıp hareket etmesidir. Bu gibi durumlarda çamaşır makinesinin amortisörleri bozulmuştur.

Amortisörlerin tamiri ya da değişimi için İncirli Altus servisi ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Aynı zamanda herhangi bir işlem yapmadan önce sizler için masraf bilgisi çıkaran İncirli  Altus servisi sayesinde neye ne kadar ödeyeceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Klima cihazları yaz aylarında en çok kullanılan cihazlardandır. Sadece yaz aylarında değil kış aylarında da sıcak modda çalıştırabileceğiniz klima cihazlarının dış ünitesinden su damlamaktadır. Bu durum son derece normaldir ve klimaların çalışma prensiplerinden biridir. İncirli Altus servisi ile iletişime geçerek klimanızın bakımını yaptırabilirsiniz.

Altus markalı şofbenler ve televizyonlar Türkiye’nin en çok tercih ettiği cihazlar arasında yer almaktadır. Ani su ısıtıcı olarak da bilinen şofbenlerin kullanımı son derece kolay ve pratiktir. Ancak yine de televizyonunuz ya da şofbeniniz ile alakalı her türlü problemde İncirli Altus servisi ile iletişime geçebilir ve en hızlı bakım ve onarım işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Evdeki iş yükünü oldukça azaltan Altus bulaşık makinelerinde çok yağlı ya da yemek birikintisi olan bulaşıklar önce bir kez sudan geçirilmeli ve daha sonra bulaşık makinesine yerleştirilmelidir. Tahliyede herhangi bir yemek birikintisinin kalması bulaşık makinenizin verimli çalışmasını etkiler ve hijyeni düşürür.

İncirli Altus servisi ile görüşerek filtre temizliği yaptırablirsiniz. Bu sebeple tahliyenin temizlenmesi haftada bir kez rutin halde yapılmalıdır. Ancak tahliyenin nasıl temizleneceğiniz bilmiyorsanız ya da tahliyeniz ile alakalı çözemediğiniz bir probleminiz var ise İncirli Altus servisi ile iletişime geçebilir ve hızlı bir şekilde bu problemi çözebilirsiniz.

Kullanımı oldukça yaygınlaşan Altus markalı klimalar yaz aylarında serinletmesi ve kış aylarıda da bulunduğu ortamı sıcak hava üfleyerek ısıtmayı sağladığı için oldukça önemli bir yere sahiptir. Ancak klimalar elektrik ile çalıştığı için rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadırlar.

Bu da klimaların hem verimsiz çalışmasına hem de kullanım süresinin azalmasına sebep olmaktadır. İncirli Altus servisi sizler için kalitetli gaz dolumu hizmeti de vermektedir. Klima cihazınızda kalitesiz gaz dolumu yapılması verimi etkileyeceği gibi aynı zamanda klima cihazınızın ömrünü de kısaltır.

Bu gibi durumlarda klima cihazınızın gaz dolumu için İncirli Altus servisi ile iletişime geçmeniz en sağlıklı karar olacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!