İncirli Vestel Servisi

İncirli Vestel Servisi 1İncirli Vestel servisi yaklaşık 25 yılı aşkın bir süredir Ankara ilinin İncirli ilçesinde faaliyetlerini göstermektedir. Bu faaliyetlerin içeriğinde Vestel ürünlerinin her türlü bakım, onarım ve arıza durumları yer almaktadır.

Güvenle evlerinize kadar çağırabileceğiniz İncirli Vestel servisi personelleri, her konuda sizlere yardımcı olmaktadır.

Evlerinize servis amacıyla girerken ayaklarına galoş giyerler.Yani servis elemanlarımız temizliğine oldukça özen göstermektedirler. Her biri alanında deneyimli ve sertifikalı personellerimiz cihazlarınızın her türlü probleminde akıllı çözümler ile karşınıza çıkmaktadır.

Sizlere ise Vestel ürünleri ile hayatın keyfini çıkarmak kalacaktır.

Vestel çamaşır makinesi ürünlerinde zaman zaman değişik problemlerle karşılaşabilirsiniz. Müşterilerimizin bize en sık şikayet ettiği konu cihazın açma kapama düğmelerinin bozulmasıdır. Bu bozulma ana karta bağlı olabileceği gibi, potlarda veya bağlantılardaki kırılma nedeni ile de olabilir.

Bu problemin çözümü için herhangi bir tamirat işlemine kalkışmayın. Size en yakın İncirli Vestel servisi ile acil bir şekilde irtibata geçiniz. Vestel çamaşır makinesi ürününüz su damlatma şikayeti veriyorsa, bu su damlatma sorunu büyük ihtimalle körük lastiğinin bozuk olmasından ileri gelmektedir.

Bu parçanın orijinal ile değişimini sağlamak için en kısa sürede İncirli Vestel servisi tarafından yardım isteyin. Cihazınızda tambur dönmeme problemi yaşıyorsanız, bunun en büyük nedeni kazanın düşmüş olma ihtimalidir.Veya kazanda bağlantı yerleri kopmuştur.Bu sorunu halletmek için en kısa sürede İncirli Vestel servisi ile iletişime geçiniz.

Vestel buzdolabı ürünleri ile ilgili İncirli Vestel servisi olarak sizlere ufak hatırlatmalar da bulunmak isteriz.Öncelikli olarak cihazlarınızı satın aldığınız andan itibaren hemen kullanmaya başlamayınız. Cihazı prize takın ve 24 saat gibi bir süre boyunca boş bir şekilde çalıştırın. Ardından cihazın içinin temizliğini, nemli bir bezle yaptıktan sonra, kurulamasını gerçekleştirin.

Daha sonra yiyeceklerinizi dolaba yerleştirin ve mevsime uygun programı seçin.Vestel buzdolabı ürünlerinizi bir yerden başka bir konuma taşırken asla yan bir şekilde yatırmayın. Bu cihazın motorunda geri dönüşümü mümkün olmayan arızalara sebebiyet verecektir.

Eğer cihazlarınızdan yüksek miktarda tasarruf elde etmek istiyorsanız özellikle, cihazları saat dilimlerine göre düzenli bir şekilde kullanmanız gerekmektedir. Saat dilimlerinden kastımız,yaz mevsiminde yazmodunda kış mevsiminde ise kış modundaçalıştırmanızdır.

Ve cihazlarınızda sık sık açma kapama işlemi uygulamayınız. İncirli Vestel Servisi olarak tavsiyemiz cihazların kapağını açıp karşısında uzun süre beklemeyiniz. Sadece ihtiyacınız olduğu anlarda cihazın kapağını açınız ve ardından hemen kapatınız.

Vestel cihazlarını kullanmadan önce kullanma kılavuzlarına mutlaka riayet ediniz. Kullanmakılavuzlarına uygun bir şekilde kullanmanıza rağmen cihazlarda bir problem yaşıyorsanız, bu durumu, İncirli Vestel servisi ekipleri ile paylaşmalısınız.Ekip arkadaşlarımız 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde evinize kadar gelip problemi çözmektedir.

Vestel klima ürünleri zaman zaman sizlere değişik arızalar verebilmektedir. Bu arızaların hayat standartlarınızı aksatmaması atmaması için, İncirli Vestel servisi ile sürekli iletişim halinde olunuz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!