Ankara İndesit Servisi

İndesit Servisi

Ankara İndesit Servisi beyaz eşya ürünlerinizin tamiri için kurulmuş, geçmişi başarılarla dolu olan bir işletmedir.İndesit markası , Türkiyenin tüm şehirlerinde bulunan satış ağı ile yüksek satış grafiğine ulaşmış ve neredeyse tüm evlere girmeyi başarmıştır. Beyaz eşyadan elektroniğe kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan markamız , bol ve yaygın servis organizasyonu ile de artı puan kazanmıştır.

  • Ankara İndesit Servisi
  • İndesit Beyaz Eşya Servisi
  • İndesit onarım Ve Tamir Servisi
  • İndesit Yedek parça

Ankara İndesit Servisi markanın teknik servis işlerini yaparak sorunlu , arıza açmış veya bakıma ihtiyacı olan cihazlarınızın ilk günkü performansına kavuşmasını sağlamaktadır. Eğer bir İndesit ürününe sahipseniz ve sorun yaşıyorsanız hemen teknik destek almak için bizi arayabilirsiniz.

Ülkemizde giderek yaygınlaşan ve geniş ürün ağı ile müşterilerine uygun fiyata kaliteli hizmet sunan İndesit, ürün seçiminde çok önemli bir husus olan servis ağıyla da farkını ortaya koymaktadır. Ürünlerinizin zaman içerisinde doğal olarak oluşan arıza ya da benzeri problemlerin çözümünde, Ankara indesit servisi kurumsal yapısı ve dinamik servis ekibiyle bir telefon kadar uzağınızda. Günün hangi saati olursa olsun hiç çekinmeden ve hemen bizi arayarak tamir işleminiz için usta çağırabilir , sorunlarınızın anında çözüme kavuşmsını sağlayabilirsiniz.

 Ürünlerinizi Bilinçli Kullanın

İndesit markalı ürünlerinizin uzun bir kullanım ömrünün olmasını arzu ediyorsanız, kullanıcı olarak sizin de bazı hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Öncelikle kullanım kılavuzunda belirtilen çalışma prensipleri ve genel talimatların dışına çıkmayın. Bununla birlikte evinizde bulunan elektrik tesisatıyla ilgili problemleri bir an önce giderin. Ürünlerinizin sağlıklı çalışabilmesi için ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde ürün seçimi yapın ve kurulum yapan servis elemanlarının direktiflerine uyun. Bundan sonrası artık bizim işimiz.

 Bütün bu bilinçli kullanıma rağmen oluşabilecek arızalarda hemen servisimizi arayın. Servisimiz evinize en kısa sürede ulaşır, ürünlerinizin arızasını giderir ve aynı sorunun tekrar yaşanmaması için hiçbir ayrıntıyı ihmal etmez. Kaliteli servis hizmetini uygun fiyata sunmaktan gurur duyuyoruz.

Servis Bölgelerimiz

Anıttepe , Saimekadın , Oran Şehri , Esertepe , Şentepe, Basınevleri , Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş , Kurtuluş , Söğütözü , Yıldızevler , Hüseyingazi , Aktaş , Dikimevi , Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe , Kolej , Maltepe , Siteler , İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat , Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar , Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe , Akdere , Ostim , Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı , İncirli , Cebeci , incek , Cevizlidere , Yaşamkent , Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler , Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler , Kızılay , Gölbaşı , Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut , Mamak , Eryaman , Çukurambar , Batıkent , Yenimahalle , Keçiören , Dikmen , Çayyolu , Çankaya

Her marka için geçerli olan bir kural vardır, servis hizmetinin çabuk olması ve uygun fiyatlı hizmet sunulmasıdır. Ankara İndesit Servisi de bu şartları noksansız olarak yerine getirmektedir. Ekonomik fiyatlı tamir hizmetlerimiz yıllardan beri uyguladığımız ve asla vazgeçmeyeceğimiz hizmet politikamızdır.