Ankara Isısan Servisi

Isısan Servisi

Ankara Isısan Servisi yaz aylarının vazgeçilmez cihazlarının en başında gelen birbirinden farklı klima çeşitleri adına özellikle de aksamları noktasında en büyük sorunlardan biri olarak ön plana çıkan fan sıkışması sorunlarının giderilmesi ve her türlü periyodik bakımlarını bakım, montaj işlerini  bu alanda uzman bir kadro ile eksiksiz bir şekilde tamamlanmaktadır. Aynı zamanda toz temizliği, filtre temizliği ve polen temizliği ile klimaların performansı daha fazla arttırılmaktadır. Detaylı olarak tüm parçalara isteğe bağlı bir şekilde özel bir bakım yaptırılmakta ve tespit edilen her sorun profesyonel bir hizmet ışığı altında giderilmektedir. Üstelik deformasyona uğramış ve kullanılamaz bir hale gelmiş olan tüm bölümler adına yedek parça hizmetleri de yine kaliteli bir şekilde bu alanda büyük bit tecrübe sahibi çalışanlar ile giderilmektedir.

SERVİS BÖLGELERİMİZ ;

Anıttepe Isısan Servisi , Saimekadın , Oran Şehri Isısan Servisi, Esertepe , Şentepe Isısan Servisi, Basınevleri Isısan Servisi, Ayvalı , Gazi Mahallesi , Kayaş Isısan Servisi , Kurtuluş , Söğütözü Isısan Servisi, Yıldızevler , Hüseyingazi Isısan Servisi, Aktaş , Dikimevi Isısan Servisi, Dışkapı , Tandoğan , Çiğdem Mahallesi , Sıhhiye , Anıttepe Isısan Servisi, Kolej , Maltepe , Siteler Isısan Servisi, İskitler , Natoyolu , Seyranbağları , Esat Isısan Servisi, Kavaklıdere, Birlik Mahallesi , Şentepe , Kırkkonaklar Isısan Servisi, Gaziosmanpaşa , Tuzluçayır , Demirlibahçe Isısan Servisi, Akdere Isısan Servisi, Ostim Isısan Servisi, Öveçler , Yüzüncüyıl , Türközü , Beytepe , Konutkent , Bilkent , Ayrancı Isısan Servisi, İncirli Isısan Servisi, Cebeci , incek Isısan Servisi, Cevizlidere , Yaşamkent Isısan Servisi, Bağlum , Abidinpaşa , Subayevleri , Karapürçek , Hasköy , Ufuktepe , Aydınlıkevler Isısan Servisi, Ümitköy, Pursaklar , Elvankent , Bağlıca , Ulus, Etlik , Emek , Demetevler , Bahçelievler , Kızılay , Gölbaşı , Altındağ , Balgat , Sincan , Etimesgut Isısan Servisi, Mamak Isısan Servisi, Eryaman Isısan Servisi, Çukurambar Isısan Servisi, Batıkent Isısan Servisi, Yenimahalle Isısan Servisi, Keçiören Isısan Servisi, Dikmen Isısan Servisi, Çayyolu Isısan Servisi, Çankaya Isısan Servisi

 Özel bir eğitim almış çalışanlar

Klima ya da kombi ve her türlü cihaz çeşitleri bakım & tamiratları adına kendi alanlarında eğitim almış, bu sayede sertifika sahibi olmuş Ankara Isısan Servisi çatısı altındaki profesyonel çalışanlar eşliğinde büyük bir güven ile tüm bu cihaz çeşitlerinin periyodik bakımları ya da tamiratları yaptırılabilir. Üstelik isteğe bağlı olarak yerinde bakım hizmetleri de bu kaliteli teknik servis firması bünyesinde sağlanmaktadır. Bakım ve onarımdan önce cihaz sahiplerinden onay alınır ve tüm sorunlar adına müşteri bilgilendirilir. Yaz aylarının başlangıcında klima gaz kontrolünü yaptırmanız cihaz ve sizin için oldukca büyük önem taşır. Bu işlem ileride istem dışı oluşabilecek ve bizi sıkıntıya sokacak mağduriyetlerin de önüne geçer.

Ankara ısısan servisi 44111 11 numaralı hattın ucundadır. Danışabileceğiniz konular için arayabileceğiniz gibi randevu taleplerinizi de hattın ucundaki arkadaşlarımız vasıtası ile oluşturabilirsiniz. Hafta sonu olsa bile rahatlıkla arayabilir dilediğiniz zaman aralığına randevu oluşturabilirsiniz.