Karapürçek Alarko Servisi

Karapürçek Alarko Servisi kombi klima ve şofben konusunda kaliteli cihazları ile fark yaratmış Alarko markasına dair her tür bakım ve onarım işlemini garantili bir şekilde yapan bir firmadır.

Kombiklima ve şofbenlerde gerekli bakım yapıldığı zaman yıl içerisinde herhangi bir sorun çıkmayacaktır.  Rutin bakımlar sizin maddi anlamda zarara uğramamanız için önemlidir. Cihazlarınız için yıllık bakımları ekip olarak aksatmadan sizler için yapmaktayız.

Isıtma ve soğutma sistemleri cihazlarında zaman içerisinde bazı parçalarında sorunlar ortaya çıkabilir. Düzenli bakım dahilinde bu problemlerden erkenden kurtulabilirsiniz.

Kombiklima ve şofben konusunda Alarko sık tercih edilen bir markadır. Ankara Karapürçek sakinlerinin de yoğun bir şekilde kullandığı cihazlardır. Bu sebeple Karapürçek bölgesinde günün 24 saati aralıksız hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Bahar ve yaz aylarında insanları ferahlatan, ortamın konforunu sağlayan klimalar oldukça kullanışlı modelleri ile ev ve işyerlerinde yerini alan cihazlardır. Klimalarda fan ve kompresör aksamadan çalışmalıdır. Fan çalıştığı halde kompresör çalışmıyorsa bir sorun var demektir.

Karapürçek Alarko Klima Servisi

Klimanızda iç ünite kartı hasar almış ise böyle bir sorunla karşılaşmanız olasıdır. İç ve dış üniteyi bağlayan kabloda da bir sorun olmadığından emin olunmalıdır. Klimanızın parça bakımlarını Alarko marka klimalar konusunda uzman Karapürçek Alarko Servisi kadromuz sizler için yapmaktadır.

Klimanızın yıllık bakımlar çerçevesinde kompresör motorunun çalışma kondansatörüne bakım yapılmalıdır. Kompresör motoru sargıları hasar görmüş olabilir. Eğer klimanızdan tam performans alamıyor iseniz gaz kaçağı meydana gelmiş ya da filtre tıkanmış olabilir. Gerekli kontrolleri sizin için Karapürçek Alarko Servisi uzman teknisyenimiz sağlayacak ve bir arıza durumunda gerekli müdahalelerde bulunacaktır.

Günün 24 saati sıcak su ihtiyacımızı karşıladığımız şofbenler Alarko markası altında birbirinden kullanışlı modellerle dikkat çekmektedir. Şofbenin yeterli derecede sıcak su vermediği sorunu bize gelen arıza kayıtlarından birisidir. Böyle bir durumda ısıtıcılardan birine enerji gitmeme ihtimali vardır. Yani elektriksel devrelerini kontrol etmek gerekecektir. Bunu da sizler için Karapürçek Alarko Servisi teknisyenlerimiz başarılı bir şekilde yapacaktır.

Şofbende en önemli parçalardan birisi olan kademe anahtarında bir sorun çıkmış ise yine kısmi ısıtma yapacaktır. Ayrıca kullandığınız fıskiyenin delikleri çok geniş ise bu sorunu yaşamanız muhtemeldir. Tüm bu elemanların hepsi tek tek incelenmeli ve kontrolü yapılmalıdır.

Şofben konusunda daha iyi verim almak istiyorsanız öncelikle termosifonun en ideal çalışma sıcaklığı Eco mod dediğimiz mod olduğu unutulmamalıdır. Bu sizin cihazınızda optimum bir çalışmaya izin verirken hem verimi artırır hem de maliyetinizi düşürecektir. Alarko marka tüm cihazlarınız için gerekli teknik bilgi ve destek hizmetini Karapürçek Alarko Servisi çağrı merkezimizi arayarak alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!