Karapürçek Altus Servisi

Karapürçek Altus Servisi olarak Karapürçek semtindeki müşterilerimize tartışılmaz kalitede hizmet sunmaktayız. Kendisini bölgede kanıtlamış olan Altus marka beyaz eşya cihazlarınızın aranan servisi Karapürçek Altus Servisi çağrı merkezimize günün her saati ulaşabilirsiniz.

Bünyemizde bulunan gezici servislerimiz sayesinde semtin her noktasına vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde ulaşmaktayız. Arızalı olan beyaz eşya cihazlarınız, bakım zamanı gelmiş olan cihazlarınız için yapmanız gereken tek şey Karapürçek Altus Servisi çağrı merkezimiz ile iletişime geçmektir.

Kurumsallığımız sayesinde yaptığımız bütün işlerimizin arkasında duruyor ve bütün işlemlerimize garanti veriyoruz.

Hayatımızın içerisinde çok fazla yer kaplamış olan Altus marka beyaz eşya cihazları bazen istenmeyen arızalar ve sorunlar çıkartabilmektedirler. İşte bu sorunların çıktığı noktada Karapürçek Altus Servisi günün her saati yanınızdadır. Kurmuş olduğu vardiya ve nöbet sistemi ile müşterilerine kesintisiz hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Müşterilerimize ödeme konusunda da her türlü kolaylıklar sağlamaktayız, banka havalesi, kredi kartı, kapıda nakit ödeme gibi her türlü seçeneği sunmaktayız.

Beyaz eşya cihazlarından buzdolaplarınızın rafları kırılmış olabilir. Bulaşık makineleri tabaklarınızı ve bardaklarınızı lekeli çıkarabilir, çamaşır makineleri ise bazen iyi yıkamaz ve lekeli çıkarabilir. İşte tüm bu sorunlarınızda Karapürçek Altus Servisi olarak her zaman müşterilerimizin yanında ve hizmete hazırız.

Tüm bu sorunların çözümünü ekonomik ve garantili olarak yapmaktayız ve her daim müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Teknik servisimizde işlem gören beyaz eşya cihazlarınız ilk günkü gibi sağlam ve ilk günkü gibi verimli hale gelmektedir.

Müşterilerimiz için yapılan her işlemde mutlaka yedek parçalar orijinal kullanılmaktadır. Çünkü orijinal kullanılan parçalar cihazınızın garantisini devam ettirmektedir. Karapürçek Altus Servisi olarak cihazlarınızın garantisine önem vermekteyiz ve yaptığımız her işlemi bunun bilincinde olarak yapmaktayız.

Özellikle kalabalık ailelerin en çok tercih ettiği ve sık olarak kullanmak zorunda kaldığı cihazlardan olan çamaşır makinesi ürünlerinin yer yer kullanımlara bağlı olarak arıza yapmaktadır. Bu arızalardan bir tanesi ve önemlisi de suyu yeterli seviyede ısıtmamasıdır. Çamaşır makinelerinin suyu ısıtmamasının en önemli nedeni ısıtıcı rezistansının arızalanmış olmasıdır.

Bu tip arızalar ve sorunlar profesyonellik istediği için kesinlikle müdahalede bulunmamanız ve bilgisiz kişilerin ellerine emanet etmemeniz gerekmektedir. Yapacağınız ilk iş konusunda uzman ve tecrübeli olan Karapürçek Altus Servisi ile irtibata geçerek destek talebinde bulunmaktır.

Destek talebinizi alan Karapürçek Altus Servisi çağrı merkezimiz sizin konumunuza en yakın gezici servisimizi yönlendirerek arızanıza ve sorununuza anında müdahale etmektedir.

Ayrıca, bulaşık makineleriniz bulaşıklarınızı tam yıkamadan yağlı olarak çıkarabilir. Bunun nedeni ise tuz ile ilgili olabilir. Bulaşık makinenizde ilk önce tuzun değiştirilmesi ve kaliteli tuz kullanılması sorununuzu çözebilir. Ancak bunu yapmanıza rağmen sorununuz çözülmüyor ise Karapürçek Altus Servisi ile bağlantı kurarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!