Karapürçek Ariston Servisi

Karapürçek Ariston servisi olarak siz değerli Ankaralılara, Ariston markalı klima, kombi, şofben ve tüm beyaz eşyalarınızla ilgili tüm montaj, bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza profesyonel ekibimiz ve %100 orijinal yedek parçalarımız ile 7 gün 24 saat esasına göre hizmet vermekteyiz.

Karapürçek Ariston servisi siz değerli müşterilerine, Ariston markalı hiçbir ürününüzü eğitimsiz, yetkisiz ve sertifikasız kişilere emanet etmemenizi öneriyor. Müşteri memnuniyeti ile her gün büyüyen müşteri portföyümüze siz de katılın. Arayın, sorunu yerinde çözelim.

Ariston klima montajlarınızın matkap yerine karot makinesi ile kullanılması gerekmektedir. Aksi takdirde duvarınız zarar görecektir. Montaj işlemleriniz için Karapürçek Ariston servisini arayın, duvarınıza ve cihazınıza zarar vermeden montajını gerçekleştirelim.

Ariston klimanızın iç ve dış ünitesinin yılda bir kez temizlenmesi, kontrol edilmesi ve kimyasal bakımının yapılması ile bakterilerden arındırılması gerekir. Bu işlem sizin ve ailenizin sağlığı için son derece önemlidir. Karapürçek Ariston servisi olarak cihazınızın ihtiyaç duyduğu bakımı en kısa sürede gerçekleştirelim.

Ariston klimanızın yeterince ısıtmıyor ya da soğutmuyor olması, yanlış modda çalıştırıyor olmanızdan kaynaklanabilir. Ev ya da işyerinizde kışın da yeterince ısınmak istiyorsanız Karapürçek Ariston servisi olarak inverter klima tercih etmenizi öneririz.

 Karapürçek  Ariston servisi olarak, siz değerli müşterilerimizle Ariston klimanızın kışın sıcak modda kullanılması esnasında dış ünitesinden su damlaması normal olduğu bilgisini paylaşmak isteriz. Böyle bir durumda endişe etmemenizi, bunun klimanızın çalışma prensibinden kaynaklandığını bilmenizi isteriz.

Karapürçek  Ariston servisi olarak, bacalı kombilerin olduğu odalarda mutlaka taze hava girişinin menfez tarafından sağlanması gerektiğini, bu menfezlerin asla kapatılmaması gerektiğini ve kullanım dışı bırakılmasının çok kötü sonuçlar doğuracağı bilgisini siz değerli müşterilerimize hatırlatmak isteriz. Ayrıca, mümkün olan en kısa sürede bacalı cihazlar terk edilmeli, yoğuşmalı veya hermetik cihaza geçilmelidir.

Ariston markalı kombinizde ısı veya program ayarı düğmeleri işlev görmüyorsa, bu bir sorun göstergesidir. Aşırı gaz tüketiminin önüne geçmek için en kısa sürede Karapürçek Ariston servisi ile irtibata geçerek, sorunun ivedilikle çözümünü sağlayabilirsiniz.

Ariston marka buzdolabınızın konumu son derece önemlidir. Karapürçek Ariston servisi olarak, siz değerli müşterilerimize Ariston buzdolabınızı güneş gören bir yere ya da ocağa yakın bir yere konumlandırmamanızı hatırlatmak isteriz.

Ariston buzdolabınızı kullanırken aşırı dondurmanın olduğunu görürseniz, bu durum ısıtıcıların bozuk olduğunun göstergesidir. Vakit kaybetmeden Karapürçek Ariston servisi merkezlerini arayarak, teknik destek alın. Bu sayede buzdolabınızdaki yiyeceklerin ve siz değerli müşterilerimizin sağlığının bozulmasının önüne geçmiş olacağız.

Karapürçek Ariston servisi olarak siz değerli müşterilerimize en önemli tavsiyemiz hiçbir Ariston cihazlarınıza yetkisi, eğitimi ve bilgisi olmayan kişilerin müdahale etmesine izin vermemeniz. Aksi takdirde cihazlarınızda geri dönülmeyecek hasarlar oluşabilir. Karapürçek Ariston servisi, her zaman siz değerli müşterilerine garantili ve kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!