Karapürçek Baymak Servisi

Karapürçek Baymak Servisi, ısıtma, soğutma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz en işlevsel cihazlarda yaşayacağınız sorunlar için arayacağınız ve dilediğiniz an ulaşabileceğiniz köklü bir firmadır. Baymak marka kombi, klima, şofben ve kazanlar ülkemizin hemen her şehrinde olduğu gibi Ankara Karapürçek ve çevresinde de yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Sıcak su ve ısınma ihtiyacı belki de günümüzün en olmazsa olmaz ihtiyaçlarını kapsamaktadır. Bunun bilincinde olarak insanlarımızın bu kaynaklardan sınırsız bir şekilde, sorunsuzca faydalanması adına gerekli tüm bakımları yapmaktayız. Baymak cihazlar konusunda uzman teknisyenlerimiz günün 24 saati müşteri beklenti ve istekleri doğrultusunda işlemlerini yapmaktadır.

Kombi, klima, şofben ve kazanlar kapasitelerine göre hemen her alanda başarılı bir şekilde uygulanabilmektedir. Ancak elbette kullanılacak alanın önceden görülerek doğru bir cihaz tercihinde bulunulması son derece önemlidir. Karapürçek Baymak Servisi olarak Karapürçek sakinlerine kapsamlı hizmet dahilinde danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Yani cihaz seçiminden taşınmasına, montajına, parça değişimi ve temizliğine kadar her bir adımda yardımcıları olmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için daima birinci sırada yer almaktadır. Bu doğrultuda çalışmalarımızı kaliteli ve sonuç odaklı sürdürmekteyiz.

Karapürçek Baymak Kombi Servisi

Sıcak su ve ısınma ihtiyacının sorunsuz bir şekilde giderildiği cihazlar Baymak kombilerdir. Ancak Baymak kombiler her ne kadar kaliteli olsalar da beklenmeyen arızalarda tedbir almak son derece önemlidir.

Öncelikle ortaya çıkan arızanın ne tür bir arıza olduğunu bilmek gerekir. Mesela kombinizde dış ortam sensör arızası uyarısı çıkmış ise dış ortam sıcaklığına göre cihazınız çalıştırılamıyor demektir. Eğer dış ortam sensörü yoksa bile elektrik aksamında bir problem olduğuna işaret eder. Sorun ne olursa olsun hızlı bir şekilde onarımı yapılmalıdır. Karapürçek Baymak Servisi merkez birimimizi aradığınızda sizlere yardımcı personelimizi zaman kaybetmeden göndermekteyiz.

Karapürçek Baymak Klima Servisi

Baymak klimanız ise ortamınız ne olursa olsun ister soğuk ister sıcak hava vererek sizlerin konforunu sağlamaktadır. Klimalar da arızaya geçtiklerinde bir takım sinyallerle sizleri uyarırlar. Mesela dış ünite kondanser ısı yüksekliği hatası meydana gelmiş ise bunu ikaz olarak sizlere iletirler.

Böyle bir durumda Baymak klimanızı kapatarak 10-15 dakika kadar beklemenizi öneririz. Sonrasında tekrar çalıştırınız ve aynı hata kodunu veriyor mu gözlemleyiniz. Eğer hata kodu aynı şekilde veriliyor ise dış ünitede bir arıza söz konusudur, gerekli kontroller yapılmalıdır.

Herhangi bir müdahalede bulunmadan Karapürçek Baymak Servisi operasyon merkezimizi arayarak teknik destek talebinde bulunabilir ve bu sorununuzdan anında kurtulabilirsiniz. Ekiplerimiz yerinde müdahale yapmakla beraber gerektiğinde orijinal Baymak yedek parça takviyesi ile cihazınızdaki sorunu garantili bir şekilde ortadan kaldıracaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!