Karapürçek Beko Servisi

Karapürçek Beko servisi sayesinde evinizde bulunan beyaz eşyaların her türlü tamir, montaj, kurulum, parça değişimi, bakım ve temizlik gibi işlemlerini yaptırabilirsiniz.

Sizlere daha iyi bir hizmet verebilmek için Beko markalı ürünlerde sertifikalı eğitim almış olan ekibimiz aynı zamanda yapacağı işlemler öncesi masraf bilgilendirmesi de yapmaktadır.

Her evde kullanılmaya başlanan sıcak su ve kaloriferlerin ısınmasını sağlayan Beko markalı kombilerin kullanımı oldukça tasarruflu ve kolaydır.

Özellikle kombilerde sık yaşanan problemlerden biri olan kaçak elektrik akımı konusunda dikkatli olunmalıdır. Kombinizde kaçak elektrik akımının olması aynı zamanda ana kartınızın da arızalanmasına sebep olabilir.

Kaçak elektrik akımından Karapürçek Beko servisi aracılığı ile regülatör taktırarak korunabilirsiniz.

Her evde bulunan ve özellikle de yaz aylarında oldukça fazla kullanılan klimalar da aynı kombiler gibi rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadırlar. Her yıl rutin olarak tozu ve kiri tutan filtrelerin temizlenmesi tasarruflu ve verimli bir kullanım için son derece önemlidir.

Klimalarınızdaki filtrelerin temizliği için Karapürçek Beko servisi ile görüşebilir ve profesyonel bir şekilde temizlik işlemi sağlayabilirsiniz.

Bulaşık makineleri kadınların mutfaktaki en büyük yardımcılarından biridir. Ancak çok yağlı bulaşıklar her zaman çok daha fazla su ve enerji kaybına yol açmaktadır. Bulaşık makineleri sayesinde yüksek hijyen koşulları ve su tasarrufu ile bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz.

Bulaşıklarınızın ilk günkü gibi temiz yıkanmaması sebebi ise makinenizde kullandığınız tuzun bitmesidir. Tuz değişimi sağlayarak bulaşıklarınızın çok daha temiz bir şekilde yıkanmasını sağlayabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinde en sık karşılaşılan problemlerden biri makinenin ses çıkararak ve olduğu yerde hareket ederek çalışmasıdır. Makinenizin olduğundan fazla ses çıkararak ve hareket ederek çalışması amortisörlerin bozulduğu anlamına gelmektedir.

Karapürçek Beko servisi ile iletişime geçerek makinenizin amortisörlerini yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda parça değişim işlemini de Karapürçek Beko servisi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Buzdolapları; yiyecek ve içeceklerimizin uzun süre taze kalmasını sağlayan en önemli cihazlardaan biridir. Ancak buzdolabı konusunda bazı kullanım hataları yapılmaktadır. Örneğin; Beko buzdolabının güneş gören ya da fırın ve ocağa yakın yerlere konulması son derece yanlıştır.

Aynı zamanda Karapürçek Beko servisi aracılığı ile buzdolabınızın montaj ve kurulum işlemlerini ayarlayabilir, kullanım için en doğru alanı bulabilirsiniz.

Artık her evde demir baş olarak bulunan televizyonların arızalanması durumunda Karapürçek Beko servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sizler için arıza test cihazı ile televizyonunuzdaki arızaya bakan ve en doğru servis hizmetini sağlayan Karapürçek Beko servisi aynı zamanda oldukça hesaplı bir servistir.

Kombilerin kullanılmadığı evlerde bulunan su ısıtmaya yarayan şofbenlerin kullanımı oldukça basit ve tasrrufludur. Ancak genellikle banyolarda konumlandırılan şofbenler elektrik kullandığı için herhangi bir arıza durumunda elle müdahale etmek son derece yanlıştır.

Karapürçek Beko servisi ile iletişime geçerek şofbeninizdeki her türlü tamir, bakım ve parça değişimi gibi işlemleri yaptırabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!