Karapürçek Buderus Servisi

Karapürçek Buderus Servisi olarak siz değerli müşterilerimize Ankara ilimizde merkezi yerlerde olduğu gibi Karapürçek semtimizde de hızlı ulaşım ağımız , etkin ve yerinde çözüm odaklı çalışmalarımızla hizmet vermekteyiz. Birinci görevimiz ve yegane amacımız müşterilerimizin şikayet ve sıkıntılarına en kısa yoldan pratik bir şekilde çözümler üretmek ve bu çözümleri müşterilerimize sunmaktır.

Buderus markasının üretilen ve bizim sorumluluğumuzda olan yani bakım,onarım ve tamiratını üstlendiğimiz cihazlar kombişofben ve kazan sistemleridir. Buderus markasının piyasaya sunduğu bu ürünlerden herhangi biri veya birkaçını aldığınızda ve ürünlerde bir sıkıntı yaşadığınızda Karapürçek Buderus Servisi olarak yanınızdayız. Telefonla randevu almanız ve arkanıza yaslanıp şikayetinizin giderilmesini beklemeniz yeterli olacaktır.

Cihazlarınızın bakım ve onarımlarını lütfen alelade bir tamircide yaptırmayınız. Çünkü bu davranış cihazınızın garantiden çıkmasını sağlayabilir. Kombi ile ilgili sıcak su ayarı çalışmıyor, cihazın çalışması oldukça sesli oluyor, kombinin arıza lambası yanıyor gibi çok çeşitli sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki kombi gibi uzun yıllar kullanıma müsait olan cihazlarda ara ara bu gibi sorunların yaşanması oldukça doğaldır. Kombinizin sıcak su ayarı çalışmıyorsa ve siz sıcak sudan istediğiniz kadar istifade edemiyorsanız kombinizin sıcak su ayar sistemi bozulmuş olabilir veya su tesisatınızla alakalı bir problem yaşıyor olabilirsiniz. Kombinin kullanım kılavuzunda yer alan talimatları uygulayın. Gerekiyorsa Karapürçek Buderus Servisi ekip arkadaşlarımıza haber verin.

Buderus markası yapımı olan şofben ve kazan sistemlerinin arıza ve onarım durumlarını da yapmaktayız. Şofbenler günlük hayatınızda işinizi oldukça kolaylaştıran cihazlardır. Bunların randımanlarının aksaması demek sizlerin hayatınızı zora sokması anlamı taşır. Cihazlarınızın arızalanmaması için de elbette ön bakım ve yıllık bakım periyotlarının tam olması gerekir. Cihazlarınızın bakımlarını düzenli yaptırdığınız takdirde herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınıza inanıyoruz.

Şofbenlerde olası bir ateşleme sorunu yaşadığınızda kullanma kılavuzunda yazan talimatları öncelikli olarak gözden geçirin ve tek tek basamakları uygulayın. Eğer sıkıntınız hala devam ediyorsa lütfen Karapürçek Buderus Servisi`ne arıza kaydı için randevuda bulunun. Alanında son derece eğitimli ve çeşitli uzman sertifikasına sahip teknik ekip elemanlarımız cihazınızdaki sıkıntınız her neyse bulup en kısa sürede çözümü size sunacaklardır. Sizin onayınızın ardından cihazın problemi halledilmiş olur.

Buderus marka kombi,şofben ve kazan sistemleri oldukça komplike ve yapımı aşamasında uzun Ar-ge çalışmaları gerektirecek cihazlardır. Çünkü kullanım ömürlerinin uzun olması gerekmekte ve size ekonomik açıdan problem yaratmaması gerekmektedir. Durum böyle olunca Buderus markasıyla koordineli çalışmak Karapürçek Buderus Servisi olarak bize ve siz değerli müşterilerimize konfor sağlamaktadır.

Karapürçek Buderus Servisi Ankara Karapürçek ve bölgesinde ne denli geniş bir kitle tarafından kullanıldığı düşünülürse her an hazır bir servise ihtiyaç duyulduğu bir gerçektir. Bunu düşünerek yıllardır Ankara şehrimizde Buderus kullanıcılarına gerekli tüm desteği vermekteyiz.

Kış aylarında en çok kullanılan cihazlardan bir tanesi Buderus kombilerdir.  Oldukça kullanışlı olan Buderus marka kombilerinizin yıllık bakımlarını yapmakla beraber kalorifer hat temizliği gibi konularda da ekibimiz sizlere yardımcı olmaktadır. Kombiniz yeterli derecede sıcak su vermiyor ya da kaloriferi yeteri kadar ısıtmıyorsa mutlaka kalorifer hat temizliği ve vana bakımı yapılmalıdır. Bu konuda Karapürçek Buderus Servisi ekiplerimiz ev ya da işyerlerinize gelerek yardımcı olmaktadır.

Kombinizde bir takım tedbirler ile tasarruf sağlamanız mümkündür. Eğer sağlam bir ısı yalıtımı yapılmış ise kombinin ısıttığı hava dışarı çıkmayacak ve bu da ortamda daha fazla ısı ve daha az enerji harcama demek olacaktır.

Ayrıca pencerelerinizin ısıcam özellikte olması da tasarruf açısından önemlidir. Kombinizi kullandığınız ev ya da işyeriniz güneş görmeyen bir cephedeyse cihazı sürekli açıp kapatma yapmayın. Bunun yerine ortalama bir ısıda sabit tutmanız tasarruf açısından önemlidir.  Pencereleriniz ısıcam özellikte ise ısı dışarı çıkmayacaktır. Karapürçek Buderus Servisi olarak bizlerden kombi konusunda aklınıza takılan tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Buderus marka kazan sistemlerinde de bir takım arıza kayıtları alabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse kazanda yakıt bitti uyarısı çıkmış ise yeni yakıt yüklemesi yapılmalıdır. Ardından yeniden ateşleme yapılacak ve cihaz yeniden başlatılacaktır. Eğer cihazınızda yakıt bitmeden bu uyarı veriliyor ise besleme süresini azaltabilirsiniz. Karpürçek Buderus Servisi uzman kadromuzdan günün her saati gerekli teknik desteği alabilirsiniz.

Buderus marka kombişofben ve kazan sistemleri kullanıyor iseniz Ankara Karapürçek sakini olarak bizlere günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Karpürçek Buderus Servisi gezici servis araçlarımız ile sizlere hızlı bir şekilde yetişiyor ve sorununuzu çözüyoruz. İso 9001 belgeli firmamız TSE standartlarında hizmet sağlamaktadır. Alanında uzman teknisyenlerimizin her biri Buderus marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almıştır.

Ankara için tek numaramızdan Karapürçek sakinleri de bizlere ulaşabiliyor ve anında bizlerden gerekli teknik desteği alabiliyor. Telefonla destek online destek gibi imkânlar da sunmaktayız. Buderus marka cihazlarda parça arızası meydana gelmiş ise Buderus orijinal yedek parça temini ve montajı gerçekleştirerek müşterilerimize kapsamlı bir hizmet vermekteyiz.

25 yıllık bir deneyime sahip olan Karpürçek Buderus Servisi firmamız müşterileri mağdur olmasın diye nöbetçi teknisyen sistemi ile çalışmakta, bu anlamda gece gündüz demeden müşterilerinin yardımına koşmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!