Karapürçek Demirdöküm Servisi

Karapürçek Demirdöküm Servisi sizleri hiçbir suretle mağdur etmeyen, yılların deneyimi ve uzman kadrosu ile ne zaman ihtiyacınız olursa gece gündüz demeden yardımınıza koşan yılların köklü firmasıdır. Ankara ilimizin hemen her yerinde olduğu gibi Karapürçek bölgesinde de hizmetlerini sınırsız bir şekilde yürütmektedir.

Ülkemizde en çok kullanılan ısıtma-soğutma sistemleri markası Demirdöküm cihazların bakım, temizlik, onarım işlemlerini kaliteli ve garantili bir şekilde yapmaktadır. Dünden bugüne Demirdöküm markası teknolojiye paralel olarak cihazlarını sürekli güncel tutmuş ve bu bağlamda insanların hayatını bir o kadar kolaylaştırmıştır.

Demirdöküm uzun vadeli, kullanışlı cihazları ile hem evlerde hem de işletmelerde karşımıza çıkmakla beraber farkını daima kulvarında göstermiş bir markadır. Bu denli yoğun tercih sebebi olan markanın Ankara Karapürçek bölgesinde en geniş teknik hizmet ağı ise firmamıza aittir. İso 9001 belgeli firmamız sizlere günün 24 saati aralıksız teknik destek sağlamaktadır.

Sadece onarım değil, orijinal Demirdöküm yedek parça temini ile de cihazınızdaki sorunu kökten çözmektedir. Karapürçek Demirdöküm Servisi için önemli olan daima müşteri memnuniyetidir ve politika ile işlemlerini yıllardır başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Karapürçek Demirdöküm Kombi Servisi

Isıtma sistemleri konusunda Demirdöküm markasının en çok kullanılan cihazları şofben ve kombilerdir. Kombi ve şofbenlerde pek çok benzer arıza kaydı ile karşılaşabiliyoruz. Mesela gaz kaçağı, elektrik kaçağı, su kaçağı, yeterli ısı alamama ya da haddinden fazla ısınma gibi sorunlar sıklıkla karşımıza çıkmaktadır.

Şofben gaz kaçağı ise son derece tehlikeli durumlar ortaya çıkarabildiğinden şofbenlerin bacalı yerine hermetik seçilmesini öneriyoruz.

Hermetik şofbenler ihtiyaç duyduğu havayı mevcut ortamdan değil, dışarıdan aldığından ortamda zehirlenme gibi sorunlara meydan vermez ve biz de servis olarak kullanıcılarımızı bu konuda uyarmaktayız. Demirdöküm kombi ve şofben montajı ve bakımı Karapürçek Demirdöküm Servisi firmamız tarafından yapılmaktadır.

Karapürçek Demirdöküm Kazan Servisi

Kazanlarda ise kazandan duman çıkıyor tarzında şikâyetler alabiliyoruz. Böyle bir durumda baca ve varsa sulu baca temizletilmelidir. Eğer kazan yakıtı tam yakmadan atıyorsa kazan yakıt besleme süresi azaltılmalıdır.

Kazanlar yılda en az bir kez mutlaka genel bakımdan geçirilmelidir. Demirdöküm kazanlar konusunda yaşayabileceğiniz her tür sorunda Karapürçek Demirdöküm Servisi müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Karapürçek Demirdöküm Klima Servisi

Klimalar ise kuruldukları ortamdaki havayı iklimlendiren oldukça kullanışlı cihazlardır. Demirdöküm markasının pek çok farklı klima tipi bulunmaktadır. İnverter klima, tavan tipi büyük kapasiteli klimalar, split duvar tipi klima, mobil klima, dekoratif klima, çatı tipi klima gibi birbirinden kullanışlı modeller ortama uygun olarak tercih sebebi olmaktadır.

Klima tercihinizden taşınmasına, montajına, temizlik ve bakımına kadar Demirdöküm cihazlar konusunda her türlü desteği Karapürçek Demirdöküm Servisi ekibimizden alabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!