Karapürçek Eca Servisi

Karapürçek Eca Servisi 1Karapürçek Eca Servisi, Ankara’nın Altındağ ilçesi Karapürçek Mahallesinde yılların eskitemediği kaliteli marka Eca’nın kombi ve şofbenlerinde ortaya çıkabilecek herhangi bir arızada ilk müdahaleye hazır, İso 9001 belgeli ve tüketici odaklı hizmet anlayışı ile hareket eden, Eca’nın tüm kombi ve şofben modellerine yetkin personeli ile daima yanınızda olan bir servistir.

Kombi ve şofbenlerin rutin bakımlarından parça değişimine, arıza tespiti ve onarımına kadar her türlü hizmeti sağlamaktadır. Kombi ve şofbenlerin ortaya çıkarttığı sorunlar günlük yaşamda sizi zor duruma sokabilir. Böyle anlarda anında ulaşabileceğiniz hızlı ve kesin çözüm odaklı bir servise ihtiyaç duyacaksınız.

Servisimiz, Ankara bölgesinde o kadar geniş bir alana yayılmış ve hizmet vermektedir ki şehrin bir ucundan diğer ucuna nerede olursanız olun, hiç fark etmeksizin en hızlı bakım onarımı evlerinize kadar getirmektedir. Eca servisim hem hızlı olsun hem de onarımı %100 garantili olsun bir daha tekrar terar arıza ile uğraşmayayım diyorsanız doğru yerdesiniz.

Kombiler sıcak su ve ısınma adına kışları yoğun olarak kullandığımız cihazlardır. Eca ise bu cihazları üreten en kaliteli markalardan bir tanesidir. Ürün dağıtımı olarak Türkiye’nin her yanında bulunan Eca marka kombilerin Karapürçek’teki kullanıcıları yaşadıkları bir teknik problemde bizlere başvurabilmektedirler. Kombilerde hiç çalışmama ya da çalıştığı anda kısa sürede kaynayarak çok yüksek bir ısıya ulaşma gibi sorunlar ortaya çıkabilir.

Dolaşım pompasındaki ufak bir arıza bile bu durumu tetikleyebilir. Eğer böyle bir durum söz konusu ise pompanın değişmesi gerecektir. Bununla beraber tesisat filtresinde bir tıkanmadan da söz edebilir. Filtre mutlaka sökülmeli, iyice temizlenerek yeniden yerine takılmalıdır. Ancak yeniden bir tıkanma söz konusu oluyorsa bu sefer peteklerin temizlenmesine geçilmelidir. Kireçlenme de bu aşırı ısınmanın nedenleri arasında sayılabilr.

Ana eşanjörde oluşabilecek bir kireçlenme durumunda kimyasallar ile temizleme işlemi yapılmalıdır. Eğer modülasyonda bir arıza var ise kesinlikle teknik destek almalısınız. Hemen bize Ankara için tek numaramızdan ulaşabilir ve Karapürçek Eca Servisi’nin Eca ürünleri konusunda deneyimli ve tam donanımlı teknisyenlerimizden yardım talep edebilirsiniz.

Şofben arızalarında ise suyu ısıtmama şikâyeti ile sıklıkla karşılaşmaktayız. Şofbene enerji gelmediği takdirde su hiçbir suretle ısınmayacaktır. Su basıncında etkili olan sivicde bir arıza ya da kademe anahtarında bir problem olabilir. Bu gibi teknik sorunlar çözüldüğü takdirde şofbenden verimli bir şekilde sıcak su alabilirsiniz. Eca şofben ve klimalarınızda her türlü sorun için alanında uzman ve tüm Eca ürünlerinin dış ve iç aksamlarına hâkim, garantili ve ekonomi çözümler sunan Karapürçek Eca Servisi’ni tercih edin, hem zamandan hem hesaptan kazanın.

Karapürçek Eca Servisi Eca marka cihaz kullanan herkese garantili ve kaliteli hizmet veren şehrin en köklü firmasıdır. Teknisyenlerimiz hepsi Eca marka kombi ve şofbenler konusunda eğitimlidir. Modeli ne olursa olsun, cihazınız eski ya da yeni fark etmez, profesyonel bakım hizmeti anında sağlanmaktadır.

Ankara ilimizin hemen her bölgesinde olduğu gibi Karapürçek sakinlerinin de Eca marka cihazlarındaki sorunları hızlı bir şekilde çözmekteyiz. Kombi ve şofben gibi cihazlar kesinlikle yanlış müdahalede bulunulmaması gereken cihazlardır. Bu sebeple Karapürçek sakinlerine Eca cihazlar konusunda uzman teknisyenlerimiz ile irtibata geçmelerini öneriyoruz.

Günlük sıcak su ve ısınma ihtiyacımızı karşıladığımız bu cihazlar hiç beklenmedik anlarda bozulabilirler. Böyle bir durumda sizlere en hızlı şekilde yetişen, garantili ve ekonomik hizmet sunan firmamızı dilediğiniz an arayabilirsiniz.

TSE standartlarında hizmet veren firmamız 25 yıllık bir deneyime sahiptir. Gece gündüz demeden 24 saat boyunca aramaları cevaplıyor ve yardım taleplerinde anında yola koyularak işlemlerimizi yapıyoruz. Onarım işlemlerimiz sonunda bir yıllık Karapürçek Eca Servisi garantisi de vermekteyiz.

Eca marka kombiler farklı kapasitelerde ve ısıda insanların ihtiyaçlarını maksimumda sağlamaktadır. Ancak bazen kombilerde beklenmeyen arızalarla karşılaşmak mümkün olabilmektedir. Kombinin sesli çalışması bunlardan bir tanesidir. Kombinin sesli çalışması ateşleme ekipmanları ile alakalı bir konu olabilir.

Kombi ateşleme buji kontrol yapılmalı ve bir arıza var ise profesyonel bir şekilde müdahalede bulunulmalıdır. Ancak kombi çalışmıyorken ses çıkarıyor ise farklı bir kombi arızası söz konusu olabilir. Genellikle montajdan kaynaklı bir problem görülebilmektedir. Karapürçek Eca Servisi teknisyenimiz gerekli kontrolleri sağladıktan sonra sesin kaynağına göre onarımını gerçekleştirecektir.

Su ısıtma adına günlük ihtiyacı maksimumda karşılayan bir diğer Eca markası cihaz şofbenlerdir. Şofbenlerde de pek çok farklı arıza tipi ile karşılaşabiliyoruz. Eğer şofbeninizden verim alamıyorsanız gaz memesi tıkanması ortaya çıkmış olabilir. Eğer parça değişimi gerekecek ise Karapürçek Eca Servisi olarak bunu orijinal Eca marka yedek parçaları ile sağlamaktayız.

Şofbenlerde dikkat edilmesi gereken bir konu ise topraklama hattıdır. Fişin takılı olduğu yerde topraklama sistemi yok ise şofbeniniz arızaya geçebilir. Topraklama sistemi hem sizin hem de cihazınız açısından son derece önemlidir. Topraklamanın düzgün yapılmadığı şofben hatlarında yangın gibi tehlikeli sonuçlar ortaya çıkabilmektedir.

Cihazınızın kurulumunda bu gibi detaylara dikkat etmeniz yararınıza olacaktır. Şofbeniniz konusunda aklınıza takılan herhangi bir sorunda Karapürçek Eca Servisi operasyon merkezimizi arayabilirsiniz. Günün 24 saati sizlere sınırsız hizmet veren birimlerimiz gezici servis araçları ile hareket ettiğinden sizlere herhangi bir zaman sorunu yaşatmamaktadırlar.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!