Karapürçek Klima Servisi

Karapürçek Klima Servisi 1Karapürçek Klima Servisi, Ankara Karapürçek’te klima kullanıcılarının her daim olduğu gibi yanında olmaya devam ediyor ve arızalara en hızlı şekilde çözüm buluyor. Bunu yaparken sizlere garantisini de veriyor.

Karapürçek Klima Servisi teknisyenleri orijinal yedek parça hizmeti ile klimanızın ilk günkü performansını yeniden kazandırır.

Karapürçek Klima Servisi klimanızın montajından rutin bakımına, orijinal yedek parça teminine kadar her türlü gerekli konu ile sizin için ilgilenir.

Bunu uygun fiyatlarla bütçenizi etkilemeden yapar. Günümüzde pek çok klima markası bulunmaktadır. Kimisi dünyaya mal olmuş markalar olmakla beraber kimisi gayet işlevsel donanımı ile yerli ürünlerdir. Klimanın markası ne olursa olsun ana görevi ısıtmak ya da soğutmaktır.

Klimaları evlerde iş merkezlerinde, hastanelerde, okullarda, alışveriş merkezlerinde, restoranlarda ve aklınıza gelebilecek daha pek çok kapalı yaşam alanında kullanılan cihazlardır. Bu denli geniş bir kullanım alanı olduğu için servisinin de bu yoğun kullanıma cevap vermesi beklenir.

İşte bu nedenle yıllar önce çıktığımız bu yolda Karapürçek Klima Servisi müşterilerimize daima en iyiyi vermeyi hedefledik. Klimalar teslim edildiği anda sizlere kullanım kılavuzu ile birlikte verilmektedir.

Montajı yapan servis ilk ayarlarını yaparak size cihazı teslim eder. Yıllık bakımı da yapıldığı takdirde klimalarınızda pek bir sorun görmezsiniz. Ancak bazı durumlarda hiç beklenmedik anlarda cihazda arızalar yaşanabilir.

Böyle anlarda hiç vakit kaybetmeden Karapürçek Klima Servisi teknisyenlerimizden yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Klimanın ana görevi olan ısıtma ya da soğutma işlemini yapmaması gibi olaylarla sıklıkla karşılaşıyoruz. Öncelikle sıcak hava ve soğuk hava sirkülasyonunda cihaz bir takım işlemleri otomatik yapar.

Mesela sıcak havanın verilemesi adına soğuk hava üflemesini engellemek için cihaz fanını 2 ila 4 dakika arasında kapatacaktır. Biraz sabırlı olduğunuzda cihazınızın yeniden çalışarak sıcak hava vermeye başladığını göreceksiniz.

Aynı durum soğuk hava için de geçerlidir. Ancak cihazınız soğuk ya da sıcak havayı hiçbir suretle vermiyorsa öncelikle filtreleri kontrol etmek gerekecektir.

Klimalarda verim alamamanın en büyük nedenlerinden birisi düzenli filtre temizliğinin yapılmamasıdır. Yıllık bakımlar dahilinde Karapürçek Klima Servisi olarak filtre temizliğini sizler için yapmaktayız.

Bu ve bunun gibi aklınıza gelebilecek daha pek çok klima sorununu sizler için tespit ederek onarmaktayız. Parça temizliği, kumanda program ayarı, kompresör bakımı gibi pek çok detayla Karapürçek Klima Servisi teknisyenlerimiz sizler için ilgilenmektedir.

Garantili ve çözüm odaklı klima servisi arıyorsanız bize Ankara için tek numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!