Karapürçek Kombi Servisi

Karapürçek Kombi Servisi 1Karapürçek Kombi Servisi, Ankara Karapürçek sakinlerine dün olduğu bugün ve yarın da kombi konusunda tüm teknik desteğini verecektir. Yılların verdiği deneyim ve uzmanlık ile kombilerin her parça ve aksamına hâkim bir ekip ile yolumuza devam etmekteyiz.

Karapürçek’in her bir yanında faal olarak çalışan gezici servis araçlarımız ile vakit kaybetmeden kombiniz için harekete geçiyoruz.

Karapürçek Kombi Servisi olarak yıllardır müşteri memnuniyetini hep en ön planda tuttuk, tutmaya da devam ediyoruz. Bu anlamda hiçbir zaman gelemeyiz, yarın geliriz, bir saat sonra geliriz gibi mazeretler sunmadan size en yakın servis aracımızla kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Üstelik bize hem Ankara için tek numaramızdan hem de online ya da whatsapp danışma hattından ulaşabilirsiniz. Karapürçek sakinlerinin mağdur kalmaması için her türlü teknik donanıma sahibiz.

Doğru uygulama ile kesin sonuç şeklinde her türlü teknik bakım ihtiyacını karşılıyoruz. Kombi konusunda her türlü eğitimi almış olan teknisyenlerimiz sizler için kombi yıllık bakımlarını da yapmaktadır.Kombiler konusunda bizlere her gün farklı arıza kayıtları gelmektedir.

Bu arızalarım kimisi basit dediğimiz hızlı bir şekilde onarılabilen arızalar olurken kimisi daha detaylı teknik bilgi gerektiren arızalardır.

Bu konuda teknisyenlerimiz kombi konusundaki ustalıklarını konuşturarak her bir arızanın önüne geçebiliyorlar. Bize sıklıkla gelen kombi sorunlarından bir tanesi kalorifer tesisatındaki basınç yükselmesi sorunudur.

Kombiniz çift eşanjörlü ise ve plaka eşanjörde bir delik söz konusu ise böyle bir durumla karşılaşmak kaçınılmaz olacaktır. Eğer tek eşanjörlü bir kombiye sahipseniz ana eşanjörde bir delik var demektir ve değiştirilmesi gerekir. Genleşme tankında havanın bitmiş olması ya da su dolum musluğundaki bir arıza ile de tesisattaki basıncın yükselmesi görülebilir.

Kombinize bakım yapmaya gelen personelimiz gerekli kontrolleri yaparak cihazdaki basınç yükselmesinin sebebini ortaya koyacak ve uygun yöntemlerle onarımını gerçekleştirecektir.

Teknisyenlerimiz her marka kombi konusunda eğitimli ve sertifikalı olduklarından bilinçli bir müdahalede bulunacaklardır. Bu anlamda sizlere garantili ve sonuç odaklı bir hizmet sunacaklardır.

Bu ve bunun gibi kombinizde oluşabilecek her türlü sorun için bizi gece gündüz demeden arayabilirsiniz. Karapürçek Kombi Servisi Karapürçek’te kombi konusunda yaptığı çalışmalarla ne denli uzman bir kadroya sahip olduğunu göstermiştir.

Müşterilerinin güveni doğrultusunda aralıksız hizmetlerine devam eden firmamızdan servis hizmeti almak için numaramızı çevirmeniz yeterli olacaktır. Gezici servis araçlarımızla anında ikamet yerinize geliyor ve gerekli müdahaleleri doğru bir şekilde yapıyoruz. Karapürçek’te işin ustası Karapürçek Kombi Servisi.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!