Karapürçek Protherm Servisi

Karapürçek Protherm Servisi 1Karapürçek Protherm Servisi ile evler hep sıcak olur, su daima sıcak akar. Çünkü Karapürçek Protherm Servisi en küçük bir tutulma, arızada dahi derhal evinize gelir, arızayı anında tespit ederek onarımını gerçekleştirir.

Ankara halkına yıllardır verdiği hizmet ile adından söz ettiren Karapürçek Protherm Servisi tek bir telefon ile kapınıza kadar gelir.

Teknolojinin her türlü imkânlarından yararlanan ve bu anlamda yenilikçi bir yapıya sahip olan Karapürçek Protherm Servisi internet ve online GSM hizmetlerini de devreye sokarak sizlere daha iyi hizmet sunar.

Zamanın imkânlarını kullanmasını çok iyi bilen ve bu anlamda eğitimli ve çağa ayak uyduran personeller ile çalışan Karapürçek Protherm Servisi hiçbir şekilde sizi mağdur etmiyor. Kombi ve şofben arızalarında sizlere ekonomik ve garantili çözümler sunuyor. Böylelikle hiç zaman kaybetmeden kombi ve şofbeniniz çalışmaya devam ediyor. Ayrıca kombi ve şofbenleriniz için yıllık bakımlarını da itina ile yapıyor.

Kombi ve şofbenlerin yıllık bakımları sizlerin ileride karşılaşabileceğiniz arızaları minimuma indirmektedir. Bu sebeple yıllık bakımları aksatmamanızı öneriyoruz. Karapürçek sakinlerine sunduğumuz düzenli bakım servisi kusursuz bir şekilde yapılmaktadır.

Plan, program dahilinde ev ya da işyerlerinize gelerek son teknoloji test cihazlarımız ile çalışıyoruz. Bu sebeple cihazınızda hiçbir suretle sorun olmadığından emin olarak evinizden ayrılıyoruz. Şofbenlerin suyu ısıtmaması ya da az ısıtması gibi şikâyetleri gün içerisinde alabiliyoruz.

Şofbenin suyu ısıtmaması için birkaç sebep olabilir. Bunlardan birisi ısıtıcılardan birine enerji gelmemesi olabilir. Enerji gelmediğinden doğal olarak su da yeteri kadar ısınmayacaktır. Kademe anahtarının arızalı olması bir başka neden olabilir. Sivicler, su basıncı ile çalışırlar. Sviclerde meydana gelen bir arıza çalışmamasına ve dolayısıyla sıcak suyun sağlanamamasına ya da az sağlanmasına neden olurlar.

Evinizde kullandığınız su fıskiyelerini de kontrol etmenizi öneriyoruz. Bazen geniş delikler neticesinde su ısısından faydalanılamıyor. Teknik detaylarla Karapürçek Protherm Servisi teknisyenleri sizler için ilgilenecektir.

Şofbeniniz içerisinden su akıtıyor ya da şofben sigorta attırıyorsa bunların da altında yatan temel sebeplere bakmak gerekiyor. Şofben içerisinde svicleri çalıştıran diyafram delinmiş ise su akıtma yapabilir, değiştirilmesi gerekir. Su kabında oluşmuş bir delik de su sızmasına neden olabilir.

Şayet parça değişecek olursa bunu Protherm orijinal yedek parçaları ile yapmaktayız. Şofben sigorta attırıyor ise bunun nedeni büyük ihtimalle akım taşıyan kabloların kısa devre yapmış olmasıdır. Gerekli kontroller sağlanarak cihazınızın onarımı Karapürçek Protherm Servisi ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!