Karapürçek Vaillant Servisi

Karapürçek Vaillant Servisi 1Karapürçek Vaillant Servisi alanında uzman teknisyenleri ile Karapürçek sakinlerinin kombi ve şofbenlerde yaşayacağı sorunları hızlı ve garantili bir şekilde kaldıran şehrin en köklü firmalarından bir tanesidir. Kombi ve şofbenler konusunda rüştünü ispatlamış ve geniş bir kitle tarafından tercih edilen Vaillant markası Karapürçek sakinleri tarafından da yoğun bir şekilde tercih edilen markadır.

Yıllık bakımları dahilinde Vaillant marka kombi ve şofbenler oldukça verimli bir şekilde çalışmaktadır. Ancak bazen teknik bir takım aksamalar nedeni ile kombi ya da şofbenler çalışmayı durdurabiliyor. Böyle durumlarda mutlaka hızlı bir şekilde müdahale etmek gerekiyor.

TSE standartlarında hizmet veren 25 yıllık deneyimi bulunan firmamız sizlere alanında her biri uzman teknisyenlerini gönderiyor ve hem kombiniz hem de şofbeninizdeki sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırıyor.

Kurumsal hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız gerektiği takdirde Vaillant orijinal yedek parça temini ve montajı işlemlerini de yaparak sizlere kapsamlı bir hizmet sunuyor. İso 9001 belgeli Karapürçek Vaillant Servisi firmamız günün her saati rahatlıkla ulaşılabilir olması ile de fark yaratmaktadır.

Vaillant marka şofbenler hem evlerde hem de işletmelerde sıcak su temini açısından yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Ancak bazen müşterilerimizden su yeterince ısınmıyor şikâyeti alabiliyoruz. Böyle bir durumda ısıtıcılara enerji gidiyor mu gitmiyor mu buna bakılmalıdır. Elektrik aktarımında bir sorun olup olmadığının da kontrolü gerekecektir.

Vaillant şofbeninizin suyu ısıtabilmesi adına en önemli parçalarından birisi olan kademe anahtarı görevini tam manası ile yerine getiriyor mu yine kontrolü gerekecektir. Şofben kademe anahtarı arızalanmış ise Karapürçek Vaillant Servisi teknisyenimiz doğru yöntem ile onarım işlemlerini anında gerçekleştirecek ve şofbeninizi eski performansında çalışır hale getirecektir.

Kombiler konusunda ise aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi sıcak su açıldığında peteklerin çok ısınması ile ilgilidir. Normal şartlarda musluğa gitmesi gereken su kalorifer kapatma yapmadığından ötürü kaloriferde aşırı ısınmaya sebep oluyor olabilir.

Kalorifer tesisatında bir tıkanıklık oluşmuş ve üç yollu vana arızalanmış ise petekler gereğinden fazla ısınıyor olabilir. Hem üç yollu vana hem de kalorifer hattının incelenip gerekli temizliğinin yapılması gerekir. Vaillant kombinizde aşırı ısınma ile ilgili bir problem yaşadığınız an Karapürçek Vaillant Servisi operasyon merkezimizi arayarak teknik ekibimizden konu ile ilgili destek isteyebilirsiniz.

Ankara için tek numaramız olmakla beraber Karapürçek Vaillant Servisi firmamıza Kararpürçek sakinleri de günün istedikleri saati bizlere bu numaradan rahatlıkla ulaşabilirler. Yerinde bakım onarım hizmeti sağlayan firmamız ayrıca uygun fiyat politikası sunmuş olup kapıda nakit ya da kredi kartı ödeme seçenekleri ile müşterilerine kolaylıklar tanımaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!