Karapürçek Vestel Servisi

Karapürçek Vestel Servisi 1Karapürçek Vestel Servisi alanında uzman personeli ve kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere Vestel marka ürünlerde destek olmaya ve her türlü arızanızda anında çözüm odaklı çalışmaya azami düzeyde gayret göstermektedir.

Vestel Klimalarda su akıtma sorununuz varsa ve bu su iç ünite kaynaklı ise muhtemelen su tahliye sistemi arızalanmış demektir. Sıklıkla su tahliye kaynaklı arızalar klima bakımınızı zamanında yaptırmamanızdan kaynaklanıyordur.

Karapürçek Vestel Servisi olarak siz değerli müşterilerimize naçizane tavsiyemiz senede en az 2 defa klima bakımınızı düzenli olarak yaptırmanızdır.

Klimanızı optimum ayarda çalıştırdığınız halde yeteri kadar ısıtma ya da soğutma sağlayamıyorsanız büyük ihtimalle klima motorunda problem vardır. En kısa sürede Karapürçek Vestel Servisi ile iletişime geçiniz.

Vest​el çamaşır makinelerinde istediğiniz performansı sağlayamıyorsunuz ve çamaşırlarınız yeteri kadar temiz bir şekilde yıkanmıyorsa makinenin tamburunda kireç ya da pislik birikiminden kaynaklı performans düşüklüğü olabilir.

Çamaşırlarınızı yıkarken Karapürçek Vestel Servisi tarafından önerilen kireç önleyici deterjanlarından kullanmalısınız.

Eğer sorununuz çok ileri seviyeye ulaşmış ve artık çamaşır makineniz  çalışamaz duruma geldiyse en kısa sürede Karapürçek Vestel Servisi ekip arkadaşlarımızdan arıza kaydı için randevu talep etmelisiniz. Sorununuzu en kısa sürede çözeceğimizden şüpheniz olmasın.

Vestel marka bulaşık makineleriniz bulaşıklarınızı lekeli ve istenilen seviyede temiz yıkamıyorsa filtrelerinde problem olabilir. Bulaşık makinesi iç aksamında yağ ve kir birikimi olmuş olabilir. Bu durumu gidermek için bulaşık makinenizi belirli aralıklarla boş bir şekilde çalıştırmanızda büyük fayda vardır.

Bu sayede servis ihtiyacınız ve arızadan kaynaklı hayat standartlarınızın düşme riski en aza inecektir. Yine de herhangi bir problemle karşılaşmanız halinde lütfen en kısa sürede size en yakın Karapürçek Vestel Servisi ile irtibatta olunuz.

Vestel marka televizyonlarda ekranda puslu bir görüntü veya görüntünün aşağı yukarı kayması problemi ile karşı karşıya iseniz bu durumda ilk yapmanız gereken şey cihazın kullanma klavuzuna bakmanızdır. Kullanma klavuzunda arıza kodları yazacaktır.

Ayrıca karşılarında hangi arızada neler yapmanız gerektiği de belirtilmiştir. Sorununuzu servis çağırmadan halledebilirsiniz. Sıkıntının devam ettiği takdirde Karapürçek Vestel Servisi ile irtibat halinde olmanız önemle tavsiye edilir.

Vestel marka buzdolaplarında diğer markalara oranla daha az sorun yaşama ihtimaliniz daha fazladır. Fakat yine de yeteri kadar soğutmama veya yiyeceklerin çabuk çürümesi kokuşması problemleri ile karşılaşabilirsiniz.

Bu durumda ilk kontrol etmeniz gereken yer Vestel marka buzdolaplarınızın kapak kısımlarında yer alan contalarıdır. Contaların gevşemesi halinde vestel marka buzdolabınızın kapanması güçleşecek ve yiyecekleriniz yeteri kadar soğumadığı için hemen bozulma gösterecektir.

Bu durumla karşı karşıya kalmamanız için Karapürçek Vestel Servisi tarafından buzdolabınızın contalarının değişmesini sağlayınız. Orijinal olmayan parça değişimini kesinlikle kabul etmeyiniz.

Servis ekibimiz tarafından bozulan ya da değişmesi gereken parçalarınız onayınız olduğu takdirde orijinal parçalarla değiştirilmektedir. Korsan servis ekiplerine itimat etmeyiniz ve Vestel marka ürünlerinizin her türlü bakım onarım ve arıza durumlarını Karapürçek Vestel Servisi ile çözmeye çalışınız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!