Karapürçek Viessmann Servisi

Karapürçek Viessmann Servisi 1Karapürçek Viessmann Servisi, günümüz teknolojisi ile geliştirilmiş olan kombi, klima, şofben ve kazanlar hemen her platforma rahat uygulanabilen oldukça verimli cihazlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak her ne kadar rahat kullanımlı, pratik cihazlar olsalar da bu tip yoğun bir şekilde kullanılan cihazların uzman bir servise de ihtiyacı olmaktadır.

Çünkü yıllık bakımlardan tutun da parça değişimine, temizliğine kadar mutlaka uzman kişiler tarafından ele alınarak yapılmalıdır. Amatörce yapılacak her bir müdahale cihazınızda çok daha ciddi sorunların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Bu sebeple yıllardır Karapürçek sakinlerine kullandıkları Viessmann marka cihazlarda garantili ve sonuç odaklı hizmet sağlamaktayız. Müşterilerimizin beklentisi daima hızlı, ekonomik ve sonuç odaklı olmaktadır.

Biz de firma olarak yıllardır insanlara bu ilke doğrultusunda zaman kaybetmeden ve profesyonel bir şekilde işlem sunmaktayız.

Eğer kombi, klima, şofben ve kazanınızda parça eskimesi ya da parçanın kullanılmayacak düzeye gelme sorunu var ise Karapürçek Viessmann Servisi ekiplerimiz orijinal yedek parça temini ile kullanıcılara tam destek sağlamaktadır. Gezici servis araçlarımızla hareket ettiğimizden kimseyi zamanlama konusunda mağdur etmemekteyiz.

Merkezi ısıtma sistemi denilince akla ilk gelen ısıtma cihazı kazanlardır. Apartman, site, fabrika, iş merkezi gibi geniş çaplı alanlarda kazan sistemleri verimli bir şekilde çalışmaktadır. Viessmann marka kazanınızda bir arıza ortaya çıktığında ise arıza kodu ile bu durumu ekranda görebilmektesiniz. Ekrana yansıyan arızalardan bir tanesi vana hatası arızasıdır.

Kazan vanası arızalanmış ise bunun uzman bir teknisyen tarafından kontrol edilmesi gerekeceğinden herhangi bir müdahalede bulunmadan Karapürçek Viessmann Servisi ekibimiz ile irtibata geçerek yardım almanızı öneriyoruz.

Günün 24 saati aralıksız sıcak su sağladığınız şofbenler de Viessmann markası altında oldukça farklı ve kullanışlı modellerle insanlara sunulmaktadır.  Şofbeninizde ortaya çıkabilecek arızalardan bir tanesi fanla ilgilidir.

Fan üfleme sisteminde bir arıza meydana gelmiş ise şofbeninizin ekranında bunu arıza kodu olarak görmeniz olasıdır. Bunun altında yatan nedenlerden bir tanesi fanın sıkışmış olması, yabancı nesne nedeni ile durmuş olabilmesidir.

Ayrıca fanın ana kart üzerindeki modüllerinde bir yanma da söz konusu olabilir. Sistem içerisindeki bir takım bağlantılar gevşemiş, rüzgâr basıncı pervanesi sıkışmış olması muhtemeldir. Rüzgâr basıncı düğmesi hasar görmüş ise yine böyle bir arıza kodu ile karşılaşabilirsiniz.

Tüm bu saydığımız etmenler uzmanlık isteyen sorunlar olduğundan mutlaka Karapürçek Viessmann Servisi uzman birimlerimizden yardım talep ediniz. Ayrıca kazan ve şofbenlerde olduğu gibi Viessmann klima ve kombilerde de karşılaşacağınız her türlü arızada bizlere başvurabilir, anında yardım alabilirsiniz.

Karapürçek Viessmann Servisi başkent Ankara’nın Altındağ ilçesi Karapürçek Mahallesi sakinlerine günün her saati ulaşabilecekler bir hizmet anlayışı sunuyor. 1917 yılında kurulan Viessmann; kombişofben, klimalarla insanların en önemli ihtiyaçlarını gidermeyi hedeflemiştir. Dünyada satış grafiklerine batığımızda Viessmann kombi ve klimalarının ne denli tercih edildiğini görebilirsiniz.

Kaliteli ürünleri ile dikkat çeken Viessmann’ın Ankara’daki kullanıcılarına garantili teknik desteği veren Karapürçek Viessmann Servisi bu bölgedeki her eve gece gündüz demeden bu hizmeti götürmektedir. Kurumsal hizmet anlayışı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen Karapürçek Viessmann Servisi olarak bizler bu anlamda en ufak sorununuzda bile yanınızda oluyoruz.

Kombi ve klimalar pek çok nedenden dolayı arızalanabilirler. Ancak sebebi ne olursa olsun Ankara ilimizde doğru servis tercihi Karapürçek Viessmann Servisi olacaktır. Geniş bir alana yayılmış olan hizmetlerimiz Karapürçek sakinleri için de aralıksız devam etmektedir.

Kombilerde en çok şikâyet edilen mevzu verimli ısı alamamadır. Mesela peteklerin üstü sıcak alt kısmı soğuk ise arzu ettiğiniz ısıyı da almanız zor olacaktır. Kalorifer hattında bulunan filtre tıkanmaları bunun en bilindik sebepleri arasındadır.

Peteklerin düzenli olarak temizlenmesi kombinizden ve dolayısıyla ısıdan verim almanız anlamına gelecektir. Kalorifer hattındaki su kirlenmiş ise yine peteklerde böyle bir problem yaşayabilirsiniz.

Kombi ayarlarında bir sorun olabilir ki teknik servisimiz size ayarlarla ilgili gerekli bilgileri verecektir. Kombilerde sıcak su ve kalorifer suyunu birbirinden ayıran bir parça bulunmaktadır. Bu parçada meydana gelen bir arıza verimli ısı almanızı engelleyecektir.

Radyatör tesisatının yapımında yanlış bir hareket yapılmış olabilir. Yapım hatası dediğimiz bu gibi aksamalar sıklıkla karşılaştığımız durumlardır. Radyatörlerinize reglaj ayarını yaptırmanız gerekir. Kombinizde yaşanan bu ve benzeri pek çok durum için Karapürçek Viessmann Servisinden destek isteyebilirsiniz.

Şofbenlerde suyun ısınmamasının da ardında bazı nedenler yatmaktadır. Örneğin kademe anahtarı arızalı ise suyun ısınmasında problem çıkabilir. Şofben cihazına enerjinin gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz. Su basıncına basan svicte ortaya çıkacak bir problem su ısınmamasına neden olacaktır. Termostatınızın kontrol edilmesi gerekir. Eğer termostat kaynaklı bir arıza varsa mutlaka müdahale edilmelidir.

Şofben içinde farklı görevlerde olan kablolar vardır. İçerisindeki akımı taşıyan kablolar yerinden çıkmış ya da kopmuşsa sıcak su verimi alamazsınız. Kombilerinizde yaşayabileceğiniz her türlü sorunu yerinde arıza tespiti ile garantili bir şekilde yapıyoruz.

Günlük işlerinizin aksamaması için öncelikle rutin bakımları muhakkak yaptırmalısınız. Sizler için rutin bakımları yapan firmamız Karapürçek Viessmann Servisi ayrıca son teknoloji test araçları ile şofbeninizde hiçbir sorun olmadığından emin oluyor ve cihazınızı size bir yıl garantili bir şekilde teslim ediyor.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!