Keçiören Regal Servisi

Keçiören Regal Servisi 1Keçiören Regal Servisi olarak beyaz eşyaklima,televizyon ve şofbenlerinizin garanti başlangıcı ve her türlü tamir, bakım, onarım işlemlerinize talibiz. Regal markasının kalitesine yakışır şekilde alanında uzman , eğitimli ve gerekli sertifikalara sahip personelimizle, hızlı ve kolay ulaşım ağımız ve müşteri memnuniyetini esas aldığımız hizmetimizle farkımızı göreceğinizden şüphemiz yoktur.

Regal markası dünyaca popüler ve kendini kanıtlamış birçok cihaz ve teknolojik, elektronik ürünler piyasaya sunmuştur. Elektronik cihazların da özellikle klima ve beyaz eşya alanlarında müşterilerimiz tarafından uzun yıllar kullanımı talep edilmektedir.

Bizler yani Keçiören Regal Servisi olarak işlerimizi ve çalışmalarımızı bu taleplere doğru yönde karşılık vermek amacıyla gerçekleştirmekteyiz. Tek amacımız sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak ve bu hizmetin karşılığında sizlerin geri dönüşümünüze bağlı olarak kendimizi geliştirmek, bunun sonucunda da müşterilerimizin hayatlarında istedikleri konforu yakalamalarına sebep olmaktır.

Regal narkasının beyaz eşyalarında müşterilerimizin birtakım genel şikayetlerini çözüm kolaylığı açısından sizlerle paylaşalım;

▶Çamaşır makinem eskisine göre oldukça sesli çalışmaktadır. Bu durumun sebebi nedir?

✔Çamaşır makinenizi kapasitesinden çok fazla bir kilogramda çamaşırla doldurmuş olabilirsiniz. Bu durum cihazın hem sesli çalışmasına hem de daha hareketli çalışmasına sebep olur. Bunun için daha az çamaşır yükleyerek çalıştırmayı deneyin. Sorununuz devam ederse lütfen en kısa zamanda Keçiören Regal Servisi’ne arıza için randevu alın.

▶Çamaşır makinemi normalden daha uzun ömürlü kullanmak istiyorum. Önerileriniz nelerdir?

✔Cihazı kullanma kılavuzunda yazan talimatlara uyacak şekilde kullanın. Düzenli olarak bakım ve onarımını yaptırın. Cihaza kapasitesinin üzerinde yük yüklemeyin. Makinenizin iç temizliğine de ayrıca büyük önem gösterin. Tüm bu saydıklarımızı yaptığınız takdirde cihazınızı daha uzun ömürlü kullanabileceksiniz.

▶Televizyonumun temizliğini nasıl yapmalıyım?

✔Öncelikli olarak temizlik işlemine başlamadan önce olası bir elektrik kazasına mahal vermemek için cihazı prizden çekin. Teknomarketlerde satılan elektronik ürünler için satılan çeşitli temizlik sıvıları ve bezler mevcuttur. Onlardan satın alabilirsiniz. Keçiören Regal Servisi olarak tavsiyemiz cihazı temizlerken asla kimyasal madde kullanmayın. Bezlerinizi sulu sulu cihaz ekranına dokundurmayın. Hafif ıslak olmayan nemli bezlerle televizyonunuzun temizliğini yapın.

▶Klimamın hava filtresini nasıl ve ne sıklıkla temizlemeliyim?

✔ Cihazınızın hava filtresini 2 haftada bir temizlemek cihazınıza daha uzun ömürlü bir kullanım sunacaktır. Klimaların filtre temizliği ise cihazın model çeşidine göre farklılıklar gösterir. Yıkanabilir ve kolay çıkarılabilir filtre varsa işiniz daha kolaydır. Öncelikle klimanızı elektrik bağlantısından keserek buraların temizliğini suyla yapabilirsiniz. Daha sonra kuruması için kesinlikle  güneş ışığıyla direkt temasından kaçınmalısınız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!