Keçiören Arçelik Servisi

Arçelik Servisi

 

Tüm Arçelik marka klima, kombi, iklimlendirme ve soğutma cihazlarında, beyaz eşya ve su ısıtma cihazlarında tamir, bakım, montaj ve keşif hizmetleri sunmaktayız. Keçiören Arçelik servisi olarak, mevsimsel cihaz bakımları, yaşam alanlarınız için en ideal konum belirlemek için keşif servisi ve tamirat hizmetlerini orijinal parça ve orijinal yedek parça garantileriyle sağlamaktayız.

Arçelik marka klima modellerinde; orijinal gaz kullanımı ve gaz kaçak tespiti, kimyasal temizlik işlemi ve bakım hizmetleri ile kapasitör ve kompresör arıza tespit ve onarım hizmetleri verilmektedir. Su ısıtma cihazları ile Arçelik şofben modellerinde doğru keşif ve ideal kurulum sağlamaktayız.

Firmamız Arçelik çamaşır makinesi modellerinde arıza tespit, tamirat, orijinal parça temini ve kurulum hizmetleri sağlamaktadır. Buzdolabı arıza tespiti ve onarımı Çankaya servisimiz tarafından sağlanmakta, orijinal parça garantisiyle tamir edilmektedir. Parça değişim- onarımı, arıza tespiti ve tamiratlarıyla Arçelik bulaşık makinesi modellerinde hizmet sağlamaktayız.

Keçiören Arçelik servisi olarak, cihaz bakımları ve tamiratı hizmetlerinde, baca kontrolü, doğru kombi önerisi ve ideal konum keşfi, voltaj dengeleme regülatör onarım, garanti başlangıcı yapılması, tesisat temizlik ve bakımı gibi tüm kombi hizmetlerini sunmaktadır.