Keçiören Arçelik Servisi

Keçiören Arçelik Servisi, günlük işlerin yürütülmesi adına kullandığımız cihazlar bu yoğun kullanıma bağlı olarak beklenmeyen arızalar ortaya çıkarabilirler. Böyle durumlarda yanlış bir müdahaleye yer olmamaktadır.

Elektronik cihazlardaki sorunların belki de yarısı yanlış müdahale ile ortaya çıkabilmektedir. Bilinçsiz müdahalede bulunmak yerine sadece tek bir telefon ile yapmanız gerekenleri öğrenebilir, donanımlı bir hizmet alabilirsiniz.

Arçelik markası beyaz eşyaları, şofben klima ve televizyonları ile şehrimizin hemen her yerinde olduğu gibi Keçiören ve bölgesinde de yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Her sene bir yenisi çıkan Arçelik marka ürünler günlük işleri çok daha fazla kolaylaştırmaktadır. Banyo, mutfak ya da oturma odasında kullandığımız cihazlardan büyük fayda sağlamaktayız.

Ancak müşterilerimizden servis olarak bakım ve temizliği ihmal etmemelerini istemekteyiz. Bunun sebebi ise cihazlar uzun vadede bakım ve temizliği yapılmadığı zaman ömrünü çok daha erken tamamlamasıdır. Keçiören sakinlerine Arçelik marka cihazlarında yaşayacakları her sorunda Keçiören Arçelik Servisi kalite ve garantisi ile yardımcı olmaktayız.

Beyaz eşyalarınızda bir takım önlemler alarak daha iyi bir performans sağlayabilirsiniz. Mesela Arçelik marka çamaşır makinelerine kapasitelerinden daha fazla çamaşır yüklemesi yapmamalarını söylemekteyiz. Bu hem makinenizi zorlayacak hem de çamaşırlarınızı istediğiniz verimde yıkamakta zorlanacağı anlamına gelmektedir.

Bu gibi ufak detaylar aslında cihazınız için oldukça önemlidir ve ileride olası sorunların da önüne geçmektedir. Keçiören Arçelik Servisi olarak Arçelik çamaşır makinenizdeki herhangi bir sorunda hızlı bir şekilde sizlere yardımcı olmaktayız.

Çamaşır ve bulaşık makinelerinde tasarruf sağlamak da aslında bir o kadar basittir. A++ özellikli makineler tercih edilmelidir. Eğer çamaşırlarınız az ise yıkamak yerine biraz daha birikmesini beklemenizi öneriyoruz. Böylelikle hem elektrik hem de su tasarrufu sağlayabilirsiniz. Çamaşır makineniz için kısa programlar tercih etmeye çalışmalısınız.

Deterjan ve yumuşatıcı kullanırken mutlaka cihazınız için en iyi ve uygun olanı tercih etmelisiniz. Banyodaki çamaşır makinenizin ıslanmaması adına mutlaka önlem almalısınız. Ayrıca herhangi bir yangın tehlikesine karşı mutlaka topraklama hattı ilk kurulumda yapılmalıdır. Bu ve benzeri her tür detaya dikkat eden Keçiören Arçelik Servisi ihtiyacınız olduğu her durumda ekibi ile yanınızdadır.

Hem kışın hem de yazın kullandığımız Arçelik klimalara da ir de pek çok önlem almak mümkündür. Klimanızdan eğer verimli bir soğuk hava almak istiyorsanız mutlaka filtre temizliğine özen göstermelisiniz. Ayrıca yıllık bakımlarını aksatmamalısınız ki ortaya çıkabilecek bir parça arızasını önceden tespit ederek önlem alabilesiniz.

Arçelik klimanızda bir parça arızası olursa ve değiştirmek gerekirse sizlere orijinal Arçelik marka yedek parça sağlıyor ve bu konuda sizleri hiçbir şekilde bekletmiyoruz. Keçiören Arçelik Servisi irtibat numaramızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Tüm Arçelik marka klima, kombi, iklimlendirme ve soğutma cihazlarında, beyaz eşya ve su ısıtma cihazlarında tamir, bakım, montaj ve keşif hizmetleri sunmaktayız. Keçiören Arçelik servisi olarak, mevsimsel cihaz bakımları, yaşam alanlarınız için en ideal konum belirlemek için keşif servisi ve tamirat hizmetlerini orijinal parça ve orijinal yedek parça garantileriyle sağlamaktayız.

Arçelik marka klima modellerinde; orijinal gaz kullanımı ve gaz kaçak tespiti, kimyasal temizlik işlemi ve bakım hizmetleri ile kapasitör ve kompresör arıza tespit ve onarım hizmetleri verilmektedir. Su ısıtma cihazları ile Arçelik şofben modellerinde doğru keşif ve ideal kurulum sağlamaktayız.

Firmamız Arçelik çamaşır makinesi modellerinde arıza tespit, tamirat, orijinal parça temini ve kurulum hizmetleri sağlamaktadır. Buzdolabı arıza tespiti ve onarımı Çankaya servisimiz tarafından sağlanmakta, orijinal parça garantisiyle tamir edilmektedir. Parça değişim- onarımı, arıza tespiti ve tamiratlarıyla Arçelik bulaşık makinesi modellerinde hizmet sağlamaktayız.

Keçiören Arçelik servisi olarak, cihaz bakımları ve tamiratı hizmetlerinde, baca kontrolü, doğru kombi önerisi ve ideal konum keşfi, voltaj dengeleme regülatör onarım, garanti başlangıcı yapılması, tesisat temizlik ve bakımı gibi tüm kombi hizmetlerini sunmaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!