Keçiören Ariston Servisi

Ariston Servisi

Beyaz eşya sektöründe daima en iyiyi sunma hedefiyle çalışan Keçiören Ariston servisi verdiği hizmetlerle yaşanan soruna özel çözümler üretir. Profesyonel yaklaşımlar ve müşteri odaklı hizmetlerle fark yaratan ekibimiz, almış olduğunuz kombi uzun süre yüksek verimle kullanmanızı sağlar. Her türlü beyaz eşya ve klima kullanımı sürecinde yaşanacak sıkıntılar verdiğimiz servis ve bakım hizmetleriyle minimum seviyeye indirilir. Ekiplerimizin hedefi şofben ve ev eşyalarınızın bozulmadan önce bakımının yapılmasıdır.

Düzenli aralıklara yapılmasını önerdiğimiz Ariston çamaşır makinesi bakım hizmetlerimiz sayesinde cihazınızı daha uzun süre ilk günkü performansıyla kullanabilirsiniz. Bulaşık makinesi montaj hizmetlerimiz sayesinde cihazınız doğru yerde konumlandırılır ve bağlantıları eksiksiz olarak yapılır. Tamir veya bakım esnasında karşılaştığımız buzdolabı parça değişikliklerinde yedek parça ve aksesuar temini de yapan ekiplerimiz stoklarda bulunmayan ürünleri acil olarak sipariş verir.

Keçiören Ariston servisi olarak teknik servis ihtiyaçlarınız en profesyonel şekilde tamamlanır. Servislerimiz teknik desteğin ötesinde eğitimli müşteri temsilcileriyle de fark yaratır. Sunduğu gelişmiş teknolojilerle yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen Ariston, arızalanan beyaz eşyaların ilk günkü performansına kavuşması için koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefleriyle çalışmalarını sürdürür.