Keçiören Ariston Servisi

Köklü ve prestijli bir marka olarak Ariston, ülkemizde neredeyse tüm evlerde yerini alan, kombi , klima, şofben ve beyaz eşya ürünlerini sunan, uygun ve yaygın servis ağına sahip olan markalardan biridir.

Keçiören Ariston Servisi, Ariston markalı kombi, klima, şofben ve beyaz eşya ürünlerinden bir ya da birkaçını satın almanızdan itibaren ihtiyaç duyacağınız montaj, tamir ve bakım hizmetleri için kurulan profesyonel bir işletmedir.

Ariston, öncelikli olarak müşteri memnuniyetine önem veren bir markadır. Keçiören Ariston Servisi, her tamirat ile müşteri portföyünü genişleten ve müşteri ilişkilerine azami özen gösteren bir yaklaşıma sahiptir.

Ariston, bir dünya markası olarak ürettiği bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, buzdolapları ve fırınların yanı sıra  yeni nesil şofben, klima ve kombiler ile de son derece büyük ilgi görüyor. Keçiören Ariston Servisi, tüm Ariston markalı ürünlere bakım ve onarım işlemleri sırasında orijinal yedek parça kullanmakta, tüm işlemler son teknoloji cihazlar aracılığıyla ve garantili bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Tüm cihazların bazı parçaları zaman içerisinde değişime ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaç ortaya çıktığında ilgili ürüne yönelik olarak ürünün firması tarafından imal edilmiş olan orijinal yedek parçanın kullanılması son derece önemlidir.

Kendi firması tarafından gerekli testler yapıldıktan sonra piyasaya sürülen ve garanti belgeli orijinal yedek parçaların tercih edilmesi uzun vadede mutlaka kazanç sağlar. Keçiören Ariston Servisi, tüm Ariston markalı kombi, klima, şofben ve beyaz eşyaları için stoklarında her an orijinal yedek parçaları bulundurmaktadır.

Dayanıklı ev eşyaları üreten tüm markalarda da olduğu gibi, Ariston markasının ürünleri de, başarılı montaj ve kurulum sonrası uzun yıllar en verimli şekilde kullanılabilecektir. Kombi, klima, şofben ve beyaz eşyaların kurulumunun uzman bir ekip tarafından gerçekleştirilmesi için Keçiören Ariston Servisi profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ariston kombilerin kullanım ömrü ortalama 25 yıldır. Kullanım ömrünü uzatmak için her yıl periyodik olarak kış öncesi detaylı bakım, sorunsuz ve ekonomik kullanım için şarttır. Isı sensörü ve diğer sensörler periyodik olarak değiştirilmelidir.

Ariston  marka klima satın alınırken, ortam büyüklüğüne göre cihaz tercihinde bulunulmalı, istenilen sonucun ve verimin elde edilmesi için bu son derece önemli bir noktadır. Klimanın gaz kontrolleri sık sık gerçekleştirilmelidir.

Ariston buzdolapları satın alınırken, nofrost modeller tercih edilmelidir. Buzdolabı mutlaka ocaktan uzak bir noktaya yerleştirilmelidir.

Ariston çamaşır ve bulaşık makinelerinde A++ makineler elektrik tasarrufu için tercih edilmelidir. Düşük voltaj olan bölgelerde cihazı korumak için regülatör kullanılması gerekmektedir. Onarımı yapılan parçanın bir yıl içerisinde bozulması halinde Keçiören Ariston Servisi tarafından ücretsiz değişimi sağlanmakta, bu hizmet için işçilik ücreti dahi talep edilmemektedir.

Beyaz eşya sektöründe daima en iyiyi sunma hedefiyle çalışan Keçiören Ariston servisi verdiği hizmetlerle yaşanan soruna özel çözümler üretir. Profesyonel yaklaşımlar ve müşteri odaklı hizmetlerle fark yaratan ekibimiz, almış olduğunuz kombi uzun süre yüksek verimle kullanmanızı sağlar.

Her türlü beyaz eşya ve klima kullanımı sürecinde yaşanacak sıkıntılar verdiğimiz servis ve bakım hizmetleriyle minimum seviyeye indirilir. Ekiplerimizin hedefi şofben ve ev eşyalarınızın bozulmadan önce bakımının yapılmasıdır.

Düzenli aralıklara yapılmasını önerdiğimiz Ariston çamaşır makinesi bakım hizmetlerimiz sayesinde cihazınızı daha uzun süre ilk günkü performansıyla kullanabilirsiniz. Bulaşık makinesi montaj hizmetlerimiz sayesinde cihazınız doğru yerde konumlandırılır ve bağlantıları eksiksiz olarak yapılır.

Tamir veya bakım esnasında karşılaştığımız buzdolabı parça değişikliklerinde yedek parça ve aksesuar temini de yapan ekiplerimiz stoklarda bulunmayan ürünleri acil olarak sipariş verir.

Keçiören Ariston servisi olarak teknik servis ihtiyaçlarınız en profesyonel şekilde tamamlanır. Servislerimiz teknik desteğin ötesinde eğitimli müşteri temsilcileriyle de fark yaratır. Sunduğu gelişmiş teknolojilerle yaşam kalitesini artırmayı hedefleyen Ariston, arızalanan beyaz eşyaların ilk günkü performansına kavuşması için koşulsuz müşteri memnuniyeti hedefleriyle çalışmalarını sürdürür.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!