Keçiören Baymak Servisi

Baymak Servisi

Evlerin demirbaşları arasında yer alan beyaz eşyalar arasında kombi, ön sıralarda yer alır. Hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacını karşılayan bu cihazların bakımları ise son derece önemlidir. Bu bilinçle hareket eden Keçiören baymak servisi, profesyonel şekilde hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Peki, kombilerin bakımlarında neler kontrol edilir?

 Kombi bakımlarında yapılanlar

Öncelikle kombilerin montajı esnasında dikkat edilen noktalar vardır. Bunlar; baca kontrolünün yapılması, oda termostatı kullanılması ve voltaj dengeleme regülatörü kullanımıdır. Bunların dışında periyodik bakımlarda; kombi tesisat temizliği, gaz ayarlarının yapılması, su seviyesinin 1.5 bar olarak ayarı, elektronik kart tamiri gerekliyse işlemlerin yapılması ve değiştirilmesiyle tüm bu işlemlerde orjinal yedek parça kullanımı gerçekleştirilir.

Kullanıcıların sözlü olarak bilgilendirildiği konularda bulunmaktadır. Örneğin gaz kokusu duyulduğu anda 187 hattının aranması ve ateşli cihaz kullanımı yapılmaması, gürültülü şekilde çalışmaya başlayan bir kombinin çalıştırılmaya devam ettirilmemesi ve su damlatması halinde servis çağırılması gibi bilgilerde Keçiören baymak servisi tarafından paylaşılan bilgiler arasındadır.

Tüm bu konularda olduğu gibi klima bakımları ile ilgili de profesyonel hizmet verilmektedir. Ayrıca şofben konusunda da servise ihtiyacı olan kullanıcılar için geniş bir hizmet ağı bulunmaktadır. Belirtilen tüm demirbaş cihazlarla ilgili uzman kadroyla hizmet sağlayan Keçiören baymak servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluş olarak yolunda ilerlemektedir.