Keçiören Baymak Servisi

Keçiören Baymak Servisi, ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı gidermek amacı ile kullandığınız kombi, şofben ve kazan gibi cihazlarınız teknisyenlerimiz sayesinde her daim güvence altındadır. Isıtma ve soğutma sistemi cihazları evlerinizde, işyerlerinizde büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır.

Isınma, sıcak su, iklimlendirme gibi ihtiyaçlar için kullanılan cihaz markalarından en çok tercih edilenlerden bir tanesi de Baymak olmaktadır. Yıllardır ülkemizde büyük bir memnuniyet ile kullanılan Baymak marka cihazların bakım ve onarım işlemleri için Keçiören sakinlerine gece gündüz demeden yardımcı oluyoruz.

Kombi, şofben, klima ve kazan gibi cihazlar yıllık bakımlarına dikkat edilmesi ve aksatılmaması gereken cihazlardır. Elektronik pek çok parça ve aksam olduğundan bu cihazların gerekli bakımları yapılmadığında parçaların eskimesi, sistemdeki bir takım kirlenmeler nedeni ile cihazlarda bozulmalar görülebilmektedir.

Cihazların tam performans çalışabilmesi için biz servis olarak müşterilerimize yılda iki defa genel bakım önermekteyiz. Bu konuda 25 yıllık bir tecrübeyi elimizde bulundurmakla beraber Keçiören birimlerimiz Keçiören sakinlerine günün 24 saati tek bir telefon ile kusursuz hizmet götürmektedir. Bu anlamda Keçiören Baymak Servisi olarak müşterilerimize zaman sorunu yaşatmamaktayız.

Keçiören Baymak Kombi Servisi

Ev ve işyerlerimizde sık kullandığımız kombiler beklenmeyen arızalar ile kendisini gösterebilir. Peki, nedir bu arızalar? Aşırı ısınmadan su sızdırmaya, kalorifer tesisat tıkanmalarından LED ekran arızalarına kadar pek çok arıza çeşidi karşımıza çıkmaktadır. Önemli olan doğru bir müdahale ile garantili bir şekilde onarımın gerçekleştirilmesidir. Kombilerde sık karşımıza çıkan arıza tiplerinden bir tanesi aşırı sıcaklık sorunudur. Böyle bir arızada cihazınız sizlere arıza kodu ile arızanın niteliğini bildirmektedir.

Cihazınızdaki sistem suyu sıcaklığı maksimum seviyeye ulaşmış ise böyle bir arıza kodu önünüze düşecektir. Öncelikle kalorifer vanalarının açık konumda olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ardından cihazınızı resetleyin yani yeniden başlatın. Yeniden başlatmaya rağmen bir düzelme görülmüyorsa daha başka bir müdahalede bulunmadan Keçiören Baymak Servisi yetkili birimlerimizden destek talep ediniz.

Evlerin demirbaşları arasında yer alan beyaz eşyalar arasında kombi, ön sıralarda yer alır. Hem sıcak su hem de ısınma ihtiyacını karşılayan bu cihazların bakımları ise son derece önemlidir. Bu bilinçle hareket eden Keçiören baymak servisi, profesyonel şekilde hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Peki, kombilerin bakımlarında neler kontrol edilir?

Öncelikle kombilerin montajı esnasında dikkat edilen noktalar vardır. Bunlar; baca kontrolünün yapılması, oda termostatı kullanılması ve voltaj dengeleme regülatörü kullanımıdır. Bunların dışında periyodik bakımlarda; kombi tesisat temizliği, gaz ayarlarının yapılması, su seviyesinin 1.5 bar olarak ayarı, elektronik kart tamiri gerekliyse işlemlerin yapılması ve değiştirilmesiyle tüm bu işlemlerde orjinal yedek parça kullanımı gerçekleştirilir.

Kullanıcıların sözlü olarak bilgilendirildiği konularda bulunmaktadır. Örneğin gaz kokusu duyulduğu anda 187 hattının aranması ve ateşli cihaz kullanımı yapılmaması, gürültülü şekilde çalışmaya başlayan bir kombinin çalıştırılmaya devam ettirilmemesi ve su damlatması halinde servis çağırılması gibi bilgilerde Keçiören baymak servisi tarafından paylaşılan bilgiler arasındadır.

Keçiören Baymak Kazan Servisi

Merkezi ısıtma sistemlerinde sizlere Baymak kazanlar oldukça yardımcı olmaktadır. Kazanlarda da bir takım arızalar kendisini belli edebilir. Mesela cihazın haddinden fazla yakıt tüketmesi karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesidir. Bunun anlamı cihazınızda bir kapasite yetersizliği olduğu ve izolasyon eksikliğidir. Cihazınızın bulunduğu alanın izolasyonunu iyileştirmeniz gerekebilir. Ayrıca kullanılan yakıtı da değiştirmeniz gerekecektir. Konu hakkında detaylı bilgiyi sizlere Keçiören Baymak Servisi uzman personelimiz verecektir.

Baymak marka tüm cihazlarınız için günün 24 saati bizlere ulaşabilirsiniz. Keçiören sakinlerinin Baymak marka cihazları için tüm gerekli bakım onarım ve yedek parça işlemlerini Keçiören Baymak Servisi kalitesi ve garantisi ile yerine getirmekteyiz.

Keçiören Baymak Klima Servisi

Tüm bu konularda olduğu gibi klima bakımları ile ilgili de profesyonel hizmet verilmektedir. Ayrıca şofben konusunda da servise ihtiyacı olan kullanıcılar için geniş bir hizmet ağı bulunmaktadır. Belirtilen tüm demirbaş cihazlarla ilgili uzman kadroyla hizmet sağlayan Keçiören baymak servisi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir kuruluş olarak yolunda ilerlemektedir.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!