Keçiören Beko Servisi

Beko Servisi

Mekanik cihazların doğru montajı, cihazların daha yüksek verim sağlamasında çok önemlidir. Özellikle kombi cihazlarının banyo ve mutfağa yakın konumlandırılması en çok kullanılan bu alanlara doğalgazın ulaşmasında daha az enerji harcanmasını sağlayacaktır. Montajın yanında cihazın her zaman temiz çalışması için yılda iki kez bakımının yapılması önemlidir.

Aynı şekilde klima cihazlarının da bakımlarının yapılması cihazlarınızın yenilenmesini sağlayan Keçiören Beko servisi hizmetlerimiz ile kaliteli ve sorunsuz çözümler elde edebilirsiniz. Klimalarda ortamdaki kiri ve tozu toplayan filtreler temizlendikçe daha yüksek performans ile daha az enerji harcayarak çalışır.

 Banyolarda bazı alanlarda şofben kullanımı öne çıkıyor. Beko marka bu cihazlarda yaşanan herhangi bir arıza durumunda anında ve kaliteli teknik destek hizmetleri veren Keçiören Beko servisi temiz ve titiz çalışmaları cihazlarınıza orijinal ürün havası katmaktadır. Mutfakların olmazsa olmazı olan buzdolabı doğru bir şekilde kullanıldığında uzun ömürlü olabiliyor.

Cihazların uzun ömürlü olması için doğru alana, ihtiyaca uygun montajlar yapılmalı ve arıza durumlarında orijinal yedek parçalara yer vererek cihazın yenilenmesi sağlanmalıdır. Özellikle çamaşır makinesi kullanımlarında pek çok aksaklık meydana gelebilir. Garanti başlangıcı yapılarak verilen teknik destek çalışmaları arasında bulaşık makinesi bakım, onarım ve montaj teknik hizmetleri bulunuyor.

 

.