Keçiören Buderus Servisi

Buderus Servisi

Keçiören Buderus Servisi sadece kombi ürününüzle ilgili değil , klima ve şofben gibi ısınma ihtiyacımızı karşılayan  ve sıcak su üreten cihazlarınız için , hatta merkezi sistem kazan ve brülör sistemleriniz için etkili hızlı ve güvenilir servis hizmeti organizasyonu oluşturarak tüm Keçiören bölgesini seçkin hizmetleri ile buluşturmuştur.

Kombi ve şofben gibi günlük yaşantımızda vaz geçemediğimiz ve sıklıkla kullandığımız cihazlar eksikliğini bozulunca hissettirirler. Aynı paralelede, bu eksikliği kapatmak için iyi bir servis ihtiyacınız olduğunu da tam o an anlarsınız. Keçiören Buderus Servisi bünyesinde gerçekleştirilen garantili ve ekonomik işlemlerle tanışmadıysanız hemen 0312 441 11 11 numaralı hattımızı aramanızı öneriyoruz.

Keçiören Buderus Servisi işlerindeki çabukluğu ve müşterileri ile kurmuş olduğu mesafeli diyaloglar sayesinde sadece Keçiören bölgesinin değil tüm ilçe Halkının göz bebeği olmuştur. Kombi yedek parçası bulabileceğiniz , sofben tamir ettireceğiniz klima bakımınızı yaptırabileceğiniz servis merkezimiz yetenekli ve saygılı ustaları ile sizlere kusursuz işlemleri taahhüt etmektedir.

Bakım onarım ve tamir işlemlerimiz sizin onayınız dahilinde start almakta ve asla izin vermediğiniz, yapılmasını istemediğiniz işlem tamiratlar gerçekleştirilmemiştir. Fiyatlandırma konusunda da piyasa koşullarının altında bir ücretle tamirat yapan teknisyenlerimiz bunun yanı sıra gerek görmediği , ihtiyaç olduğuna kanaat etmediği parçaları da asla değiştirmez. Şirket politikası olarak da hep daha iyiye hatta en iyiyye ulaşma ve bu doğrultuda hizmet etme ilkesini benimseyen Keçiören Buderus Servisi yenilikci yapısı , araştırmacı kimliği ile de hep öncü olmuştur.

Keçiören Buderus Servisi kombi ürününüzü oluşturan gaz valfi , sirkülasyon pompası , ana kart , fan , su grubu, brulör , genleşme tankı , sensör ve diğer yedek parçaların orjinallerini kullanarak tamir işlemine tabi tutuğu kombinizin kalitesini bozmaz , eski performansına ulaşmasını sağlar ve ilerideki dönemlerde baş ağrıtma ihtimalini de ortadan kaldırı.

Müşteri memnuniyeti konusunda da titiz davranan şirketimiz bu hususun yerine gelmesi için de ayrı bir gayret sarf etmektedir. Keçiören sakinleri ile iyi ilşkiler içinde olan ve bu çizgisinden hiç ayrılmamaya dikkat eden personellerimiz , kaliteli ve göz dolduran tamiratları ile en çok aranan ve tercih edilen servis olma ünvanını da kimseye kaptırmamıştır.