Keçiören Daikin Servisi

Klimalar, kullanım alanı ve amacı geniş olan cihazlardır. Özellikle yaz aylarında sıcağın kavurucu etkisinden kurtulmak isteyenler için mükemmel çözüm ortağıdır. Bu nedenle yoğun şekilde kullanılan klima cihazları, bakımları da ihmal edilmemesi gereken cihazlar arasında yer alır.

Hem soğutma hem de ısıtma görevlerini yerine getiren bu cihazlarla ilgili uzman kadrosuyla hizmet sağlayan Keçiören daikin servisi, gerekli olan tüm bakımları titizlikle gerçekleştirmektedir. Ancak klimalar için de hem montajında hem de bakımında önemli olan noktalar vardır.

Her şeyden önce kullanılacağı mekana uygun bir klima seçilmiş olmalıdır. Ayrıca doğru keşif ve uygun montaj yöntemiyle sabitleme işlemi tamamlanmalıdır. Montaj işleminden sonra da mutlaka kaçak gaz tespiti yapılmalıdır.

Gerekli görüldüğü takdirde iç-dış ünite için nakil ve yer değişim işlemleri yapılır. Tüm bu konularda özverili ve dikkatli şekilde işlerini yapan Keçiören daikin klima servisi, sorunsuz şekilde adımları tamamlamaktadır. Elbette sadece montaj hizmetiyle sınırlı kalınmamaktadır.

Oldukça geniş servis ağıyla birlikte kombilerin kimyasal temizlik ve bakımı, kapasitör arızasıyla ilgili tespit yapılması ve tamiri, klima kartındaki arızanın tamiri ve gerektiği durumlarda değişimi, kompresörde oluşan arızaların giderilmesi ve zorunlu hallerde değişimi gibi işlemlerde Keçiören daikin servisi tarafından verilen hizmetler arasındadır.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!