Keçiören Demirdöküm Servisi

Demirdöküm Servisi

Ankara Keçiören bölgesinde hizmet veren Keçiören demirdöküm servisi, Ankara’nın bütün semtlerine servis hizmeti vermektedir. Ankara çok soğuk bir iklime sahip olduğundan ve kalabalık bir şehir olduğundan dolayı ısınma amacı ile kullanılan cihazların sayısı fazladır.

Kombi, şofben, klima gibi ısınma amaçlı kullanılan cihazlardan yıl boyunca yararlanılması sonucunda cihazlarda bazı teknik sorunlar oluşabilmektedir. Sık ve kötü kullanım ile cihazlar arıza verebileceği gibi, parçaların eskimesinden dolayı da arıza verebilmektedir.

Bu anlamda deneyimli ve uzman ekipler ile çalışan Keçiören demirdöküm servisi firmamız arıza, tamir ve bakım servis hizmeti vermektedir. Ankara’nın bütün semtlerine 7 / 24 hizmet veren firmamız, cihazların periyodik bakımlarını da yapmaktadır.

Doğalgaz ile çalışan kombi, mutlaka alanında deneyimli ve uzman servis elemanları tarafından kontrol edilmeli ve bakımları yapılmalıdır. Bu konuda firmamızda çalışan elemanlarımızın tamamı alanında deneyimli olan kişilerdir.

Klima ve kombilerin evi ısıtmaması, kombi bacalarının tıkanması, kombinin gaz kaçırması, suyun ısınmasında sorunlar yaşanması, cihazların su akıtması gibi çeşitli problemleri için firmamıza başvurulduğu anda, elemanlarımız giderek arıza tespit işlemi yapar ve gerekli olan tamir işlemleri orijinal yedek parçalar kullanılarak yapılır.