Keçiören Demirdöküm Servisi

Keçiören bölgesinde hizmet veren Keçiören demirdöküm servisi, Ankara’nın bütün semtlerine servis hizmeti vermektedir. Ankara çok soğuk bir iklime sahip olduğundan ve kalabalık bir şehir olduğundan dolayı ısınma amacı ile kullanılan cihazların sayısı fazladır.

Kombişofbenklima gibi ısınma amaçlı kullanılan cihazlardan yıl boyunca yararlanılması sonucunda cihazlarda bazı teknik sorunlar oluşabilmektedir. Sık ve kötü kullanım ile cihazlar arıza verebileceği gibi, parçaların eskimesinden dolayı da arıza verebilmektedir.

Bu anlamda deneyimli ve uzman ekipler ile çalışan Keçiören demirdöküm servisi firmamız arıza, tamir ve bakım servis hizmeti vermektedir. Ankara’nın bütün semtlerine 7 / 24 hizmet veren firmamız, cihazların periyodik bakımlarını da yapmaktadır.

Doğalgaz ile çalışan kombi, mutlaka alanında deneyimli ve uzman servis elemanları tarafından kontrol edilmeli ve bakımları yapılmalıdır. Bu konuda firmamızda çalışan elemanlarımızın tamamı alanında deneyimli olan kişilerdir.

Keçiören Demirdöküm Kombi Servisi

Klima ve kombilerin evi ısıtmaması, kombi bacalarının tıkanması, kombinin gaz kaçırması, suyun ısınmasında sorunlar yaşanması, cihazların su akıtması gibi çeşitli problemleri için firmamıza başvurulduğu anda, elemanlarımız giderek arıza tespit işlemi yapar ve gerekli olan tamir işlemleri orijinal yedek parçalar kullanılarak yapılır.

Keçiören Demirdöküm Servisi ekiplerimiz dur durak bilmeden yılın her günü Keçiören sakinlerine Demirdöküm cihazları konusunda gerekli tüm teknik desteği sağlamaktadır. Kazankombişofben ve klima gibi ısıtma-soğutma cihazlarında lider markalardan bir tanesi olan DemirdökümKeçiören sakinleri arasında da yoğun bir şekilde tercih edilmektedir.

Hem evlerde hem de işletmelerde günlük işlerin tamamlanması adına yoğun bir şekilde kullanılan bu cihazlar bazen beklenmedik anlarda arızalanabilmektedir. Bu arızaların bir kısmı ufak diyebileceğimiz sorunlar olsa da bir kısmı daha büyük işlem gerektiren sorunlar olmaktadır.

Yıllık bakım dahilinde kombişofbenklima ve kazan gibi cihazlarınız sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Ancak bazen yıllık bakım aksatıldığında bu tarz cihazlarda aksamalar ortaya çıkabiliyor. Böyle durumlarda mutlaka bir uzmanın dokunuşu gerekmektedir.

Sertifikalı ve alanında uzman teknisyenlerimiz Demirdöküm cihazlar konusunda gerekli eğitimi almıştır ve sizlere yardım için hazır bir şekilde beklemektedir. Bakım, onarım, temizlik, montaj gibi aklınıza gelebilecek tüm detaylarda sizlere yardımcı olmaktadır. Keçiören Demirdöküm Servisi olarak 25 yıllık bir deneyim ile garantili ve çözüm odaklı işlemler sunmaktayız.

Sıcak su ve ısınma ihtiyacının karşılandığı kombiler bazı durumlarda arızaya geçebiliyorlar. Mesela kombi çalıştığı halde peteklerin ısı vermemesi gibi bir sorunla karşılaşmak mümkün olabiliyor.

İlk olarak tesisat borularında herhangi bir tıkanıklığın olmadığından emin olmak gerekiyor. Ayrıca pompa devri düşük olabilir ya da üç yollu vana arızalanmış olabilir. Yıllık bakım çerçevesinde petek temizliği de Keçiören Demirdöküm Servisi ekiplerimiz tarafından detaylı bir şekilde yapılmaktadır.

Günün her saati sıcak su ihtiyacımızı karşılayan şofbenlerde de benzer bir takım sorunlarla karşılaşmak mümkündür. Şofbenin yeterli derecede sıcak su vermemesi bunlardan birisidir. Şofbeniniz suyu az ısıtıyor ise termosifonla alakalı bir sorun vardır demektir.

Termosifon içerisindeki rezistans zaman içerisinde su nedeniyle kireç bağlayabilir. Bu da suyun geç ısınmasındaki en önemli sebeplerden birisidir. Kireç sorununa karşı Keçiören Demirdöküm Servisi teknik birimimizden yardım alabilirsiniz.

Keçiören Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm markansın bir diğer kullanışlı cihazı klimalardır. Klimalarda düzgün çalışmama durumu pek çok nedene bağlı olabilir. Mesela cihazınızın en önemli parçalarından bir tanesi fan motorunda bir arıza meydana gelmiş olabilir.  Fan içerisine pislik, kir ya da yabancı madde cihazınızın arızalanması neden olacaktır.

Bu anlamda fan düzgün çalışmadığı için cihazınız istediğiniz verimli soğutmayı yapmayacaktır. Klimanızın yıllık bakımları dahilinde fan ve filtre temizliklerini de Keçiören Demirdöküm Servisi teknisyenlerimiz sizler için yapmaktadır.

Demirdöküm marka tüm cihazlarınız konusunda operasyon merkezimizden günün dilediğiniz saati yardım alabilirsiniz. Ayrıca yedek parça ihtiyaçlarınızı da orijinal parça ile sağlamaktayız.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!