Keçiören ECA Servisi

Eca Servisi

Keçiören Eca Servisi elindeki tüm imkan ve olanakları sizleri memnun edecek işlere imza atmak için kullanmaktadır. ECA Markalı tüm ürünlerinize, yani kombi klima ve şofben gibi ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayan cihazlarınız için aradığınız servis hizmeti, özlem duyduğunuz fiyatlar tarafımızca karşılanmaktadır. Her ne kadar uzun ömürlü olsa da her ürünün belirli bir kullanım süreci vardır. Bu süreyi uzatmak da tabi ki elimizdedir. Eca markalı ürünlerinizi sık sık elden geçirtip temizleterek genel ayarlarını yaptırırsanız uzun yıllar kullanailirsiniz. Kontrol altına alacağımız ürünleriniz baş ağrıtmadan mükemmel şekilde çalışacaktır.

Üstelik periyodik bakımlarınız için sizin takip etmenize gerek kalmadan biz sizi arayarak hatırlatabiliyoruz. Servis merkezimizdeki arkadaşlarımız ön bilgi vererek genelde sonbahar aylarında sizlere hatırlatmada bulunacaktır. Ayarlamaları yapılmış, eksikleri tamamlanmış kombi şofben gibi cihazlar gaz sarfiyatını da ekonomik şekilde yapmaktadır. Günümüzde ne kadar pahalı olduğunu tartışmaya bile gerek duymadığımız doğal gazı en verimli şekilde kullanmak, faturaları düşürmek için de iyi bir servis ile çalışmaya gerek vardır.

Keçiören Eca Servisi yetişmiş personelleri ile endişe duymadan tamirat işlerinizi sonlandıracaktır.İlişkilerinde her zaman titiz ve seviyeli olan ustalarımız mesafelerini de korumaktadır. Bilgi birikimlerini tamiratlarında kullanarak mükemmel seviyede diyebileceğimiz işlere imza atan personellerimiz görev bilinci ile çalışmaktadır. Dilediğiniz saatte arayabileceğiniz merkezimiz 24 saat görev yapmaktadır.