Keçiören Eca Servisi

Keçiören Eca Servisi 1Keçiören Eca Servisi elindeki tüm imkan ve olanakları sizleri memnun edecek işlere imza atmak için kullanmaktadır. ECA Markalı tüm ürünlerinize, yani kombi klima ve şofben gibi ısınma ve sıcak su ihtiyacınızı karşılayan cihazlarınız için aradığınız servis hizmeti, özlem duyduğunuz fiyatlar tarafımızca karşılanmaktadır.

Her ne kadar uzun ömürlü olsa da her ürünün belirli bir kullanım süreci vardır. Bu süreyi uzatmak da tabi ki elimizdedir. Eca markalı ürünlerinizi sık sık elden geçirtip temizleterek genel ayarlarını yaptırırsanız uzun yıllar kullanailirsiniz. Kontrol altına alacağımız ürünleriniz baş ağrıtmadan mükemmel şekilde çalışacaktır.

Üstelik periyodik bakımlarınız için sizin takip etmenize gerek kalmadan biz sizi arayarak hatırlatabiliyoruz. Servis merkezimizdeki arkadaşlarımız ön bilgi vererek genelde sonbahar aylarında sizlere hatırlatmada bulunacaktır. Ayarlamaları yapılmış, eksikleri tamamlanmış kombi şofben gibi cihazlar gaz sarfiyatını da ekonomik şekilde yapmaktadır. Günümüzde ne kadar pahalı olduğunu tartışmaya bile gerek duymadığımız doğal gazı en verimli şekilde kullanmak, faturaları düşürmek için de iyi bir servis ile çalışmaya gerek vardır.

Keçiören Eca Servisi yetişmiş personelleri ile endişe duymadan tamirat işlerinizi sonlandıracaktır.İlişkilerinde her zaman titiz ve seviyeli olan ustalarımız mesafelerini de korumaktadır. Bilgi birikimlerini tamiratlarında kullanarak mükemmel seviyede diyebileceğimiz işlere imza atan personellerimiz görev bilinci ile çalışmaktadır. Dilediğiniz saatte arayabileceğiniz merkezimiz 24 saat görev yapmaktadır.

Keçiören Eca Servisi uzman kadromuz ile Ankara merkez ve ilçelerde Eca marka kombi ve şofben kullanan herkese yıllardır olduğu gibi kapsamlı hizmet sunmaktayız. Kombi ve şofbenler sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılama adına yoğun bir şekilde kullanılan cihazlardır. Bu tip cihazlar pek çok elektronik devre ve parçadan oluşmaktadır.

En ufak bir parça teklemesinde dahi bu cihazlardan verim almak mümkün olmayacaktır. Hem evlerde hem de işletmelerde kombi ve şofbenler yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Kombi ve şofben yıllık bakım isteyen cihazlardır. Ancak bazen yıllık bakım ihmal edilebiliyor ve böyle bir durumda cihazlarda performans düşüklüğü görülebiliyor.

İso 9001 belgeli firmamız ile Keçiören sakinlerine aralıksız hizmet sunmaktayız. Dilerseniz yerinde bakım ve onarım yapmakla beraber dilerseniz donanımlı atölyemizde cihazlarınıza bakım ve onarım işlemi yapmaktayız. Bazen parçalar uzun müddet kullanıma bağlı olarak kullanılamaz hale gelebiliyor. Parça değişimlerinde sizlere Keçiören Eca Servisi olarak orijinal yedek parça temini sağlamaktayız.

Şofbenler sıcak su alma adına günün 24 saati aralıksız bir şekilde kullanılmaktadır. Eca marka şofbeniniz suyu yeterince ısıtmıyor ise bunun pek çok nedeni olabilir. Isıtıcılardan bir tanesine enerji gitmiyor ise cihaz su ısıtma işlemini doğru düzgün yapamayacaktır. Cihazın su basıncı ile çalışan sviclerinde arıza çıkmış ise mutlaka onarılmalıdır.

Su basınç problemi var ise cihaz kendisini otomatiğe alarak kapatacaktır. Kademe anahtarında ortaya çıkacak bir arıza şofbenin çalışmasını etkileyecektir. Eca marka şofbenlerinizin tüm tesisat ve parçaları Keçiören Eca Servisi teknisyenlerimiz tarafından elden geçirilecektir.

Kombiler ise soğuk kış günlerinde ortamı ısıtma adına oldukça yoğun şekilde kullanılan cihazlardır. Aşırı ısınma problemi kombilerde sık karşılaştığımız bir durumdur. Kombiler ısınmaya başladığında doğal olarak radyatörler de ısınacaktır. Ancak kombi normal standartlarının üzerinde ısınıyor ise beraberinde pek çok arızayı getirebilir.

Kombi pompası arızalanmış olabileceği gibi kalorifer tesisatında bir tıkanıklık da söz konusu olabilir. Kalorifer filtresi tıkandığı anda su hat içerisinde dolaşamaz ve sistemi ısıtamaz. Kalorifer dönüş hattında bir tıkanma var ise mutlaka temizlenmelidir. Eca marka kombinizin gerekli bakımları Keçiören Eca Servisi teknisyenlerimiz tarafından kaliteli ve güvenceli bir şekilde yapılmaktadır.

Kombi ve şofbeniniz için yıllık bakımları ekibimiz garantili bir şekilde yapmaktadır. Keçiören ve çevresinde bizlere günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Gezici servis araçlarımız ile hizmet verdiğimizden ötürü sizleri hiçbir şekilde bekletmemekteyiz. Kombinizde ortaya çıkabilecek en ufak bir sorunda dahi Keçiören Eca Servisi danışma hattımızdan bilgi alabilirsiniz. Nöbetçi teknisyen sistemi ile çalıştığımızdan gece gündüz demeden hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!