Keçiören Ferroli Servisi

Keçiören Ferroli servisi Ferroli markalı klima şofben ve kombi cihazlarının rutin bakımlarından parça değişimlerine kadar ihtiyacınız olan tüm hizmetleri size sunmakta ve Ferroli markalı ürünlerinizi güvenle kullanmaya devam etmenize yardımcı olmaktadır.

Keçiören Ferroli servisi olarak sunduğumuz hizmet detayları şöyledir:

– Ferroli klimalar: Ferroli marka klimaların rutin bakımlarını gerçekleştiren servisimiz aynı zamanda montaj, gaz kaçağı tespiti ve klima nakil işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Klimalarda yaşanan sorunlar detaylı bir şekilde incelenerek hızlı bir şekilde tespit edilir ve parça değişimlerinde orijinal klima yedek parçalar kullanılır. Bu sayede ürünlerinizi daha güvenli ve uzun süre kullanabilirsiniz.

– Ferroli kombiler: Ekibimiz Ferroli markalı kombilerin bakımlarını, baca kontrollerini, temizliğini, peteklerin bakımını ve kombilerle ilgili diğer tüm işlemleri gerçekleştirmektedir. Kombi parça değişimlerinde orijinal yedek parça kullanılır ve sistemde meydana gelebilecek tüm aksaklıklar önlenerek daha kombilerinizin daha güvenli olması sağlanır.

Evinizde bulunan Ferroli şofbenler için ekibimiz teknik servis imkanı sunmakta ve daha güvenli şofben kullanımı için tüm bakım ve onarım işlerini gerçekleştirmektedir. Daha güvenli ürün kullanımları için gerekli bilgilendirmeler tarafınıza yapılır.

Markanın yüksek satış rakamlarına ulaşmasındaki en büyük etken olan siz değerli müşterilerimiz sayesinde, Ferroli cihazların hızlı servis hizmetlerine olan güveninizin yanı sıra uygun fiyatlı yedek parça ve tamirat hizmetlerinden eksiksiz faydalanmanızın neticesinde bu seviyeye geldiğimizi de belirtmek isteriz. Klima gibi iklimlendirme cihazlarında dikkat edilmesi gereken önemli hususların başında ortama en uygun ürünün seçilmesi gelir.

Düşük kapasiteli cihaz seçimi sonucunda malesef elde etmek istediğiniz sonuca ulaşamaz ve ortamı soğutamazsınız. Boşa çalışan cihazın yaktığı elektrik ve cihaza binen yük de cabasıdır. Aynı şekilde küçük hacimli mekana yüksek kapasiteli cihaz takarsanız hem satın alma işlemi sırasında boş yere para vermiş olursunuz, hem de ilerleyen zamanlarda olası bakım onarım ve tamir masraflarınız artar.

Keçiören Ferroli Servisi  kombi klima ve şofben kullanımınızla ilgili küçük detayları ve kullanım kolaylıklarını da soracağınız bir işletmedir. Unutmayın ki doğru ve etkili kullanım beraberinde arıza açma ve bozulma olasılığını da minimuma indirir. Genellikle kullanıcı hatalarından doğan arızalar neticesinde boş yere para ödeyip bütcenize yük getirirsiniz.

Aslında bunu önlemek bilinçli kullanımla gerçekleşir. Ferroli cihazlarınız için her türlü sorunu 441 11 11 numaralı hattımızla iletişime geçip, randevu talebinde bulunarak kolayca sonlandırabilirsiniz. Çağrı merkezimiz günün her saati aramalarınızı karşılamak üzere konumlandırılmıştır. Lütfen hemen arayınız.

Ferroli markalı ürünlerinizi en sağlıklı şekilde kullanmak için öncelikle dikkat edilmesi gereken husus cihaza giden elektrik hattında topraklama olmasıdır. Kombi seçiminizin en önemli maddesi çift eşanjörlü cihazların seçimidir. Klima ürünlerinde ise düşük enerji sarfiyatında bulunan A++ cihazların tercih edilmesi uygun olacaktır.

Tabi bunların yanında en önemli madde de iyi bie servis ile çalışmak ve güven içinde ürünlerinizin tamir ve bakımını yaptırmaktır. Keçiören Ferroli Servisi gönül rahatlığı ile çalışabileceğiniz bir işletmedir. Sizleri memnun edecek tamir işlemlerimizden faydalanmak için hiç zaman kaybetmeden arayınız.

 

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!