Keçiören Hotpoint Servisi

Keçiören Hotpoint Servisi 1Keçiören hotpoint servisi, keçiören semtinin en çok tercih edilen beyaz eşya teknik servisidir. Teknolojik olarak dünyanın çok ilerlemesi sonucunda beyaz eşya sektörü de hızla ilerlemiş ve akıllı cihazlar ortaya çıkmıştır. Bu hızlı gelişme arasında Hotpoint markalı beyaz eşya cihazları da yerini almıştır.

Bütün bu gelişmiş teknolojilere rağmen beyaz eşya cihazlarının da bir kullanım ömürleri vardır. Bu ömür ise ortalama 25 yıldır. Bu 25 yıllık süre içerisinde de bu cihazlar yer yer arıza yapabilirler.

Kullanım ömrünü doldurmadan beyaz eşya cihazlarınızın bu tür arızalara maruz kalmaması için mutlaka düzenli olarak bakım onarımlarının ve periyodik muayenelerinin yapılması gerekmektedir. Düzenli olarak bakım onarım yapılırsa sürpriz arızalar ile de karşılaşmamış olursunuz.

Keçiören hotpoint servisi olarak hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızın, çamaşır makinesi olsun, bulaşık makinesi olsun, kurutma makinesi olsun, derin dondurucu cihazları veya fırınlar olsun her türlü cihazınızın bakımı konusunda uzman personellerimiz ile garantili olarak gerçekleştirilmektedir.

Evlerimizde sık olarak kullandığımız özellikle çocuklu ve kalabalık evlerde çok sık olarak kullandığımız çamaşır makineleri çok kullanışlı beyaz eşya cihazlarının başında gelmektedir. Pek çok da modeli ve özelliği bulunmaktadır. Ancak bazen kullanım kılavuzunda belirtilmesine rağmen müşterilerimiz aşırı şekilde yükleme yaptıkları için makineleri sarsıntılı olarak çalışmaktadır. Keçiören hotpoint servisi olarak tavsiyemiz kullanım kılavuzunda belirtilen kg.dan fazla yükleme yapılmaması ve kurallara uyulmasıdır.

Ayrıca kurutma makinelerinde de dikkat edilmesi gereken kurallar mevcuttur. Kurutma makinesinin boşaltma işlemi, içerisindeki çamaşırlardan çıkarılan nemin ve suyun alınması anlamına gelmektedir. Bu işlemin mutlaka tarafınızdan yapılması gereklidir. Makinenin çekmecesini çekerek su tankının çıkarılması gereklidir. Tankta birikin suyun dökülmesi ve temizlenmesi makinenizin daha uzun süreli ve verimli çalışmasını sağlayacaktır. Bu durum Keçiören hotpoint servisi olarak müşterilerimize sürekli olarak tavsiye edilmektedir.

Keçiören hotpoint servisi aynı zamanda müşterileri için geniş bir servis ağı kurmuş ve bu durum içinde yoğun şekilde yatırım yapmıştır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Keçiören hotpoint servisi bu konudan hiçbir zaman taviz vermemiş ve vermeyecektir.

Mutfaklarımızın vazgeçilmez cihazları arasında olan buzdolapları da bazen sorun çıkartabilirler. En sık rastlanan sorun ise su damlatmasıdır. Su damlatma problemi veya aydınlatmanın çalışmaması gibi durumlarda mutlaka Keçiören hotpoint servisi çağrı merkezimiz ile irtibata geçerek destek talebinde bulunabilir randevu alabilirsiniz.

Randevu almanızın a kabininde konusunda uzman gezici servislerimiz adresinize yönlendirilerek sorununuz en kısa sürede garantili olarak çözüme kavuşturulacak ve müşteri memnuniyeti sağlanacaktır.

Yapmış olduğumuz tüm bu hizmetler ve kolaylık neticesinde Keçiören semtinde bulunan müşterilerimiz tarafından her daim tercih edilmenin haklı mutluluğu ve gururunu yaşamaktayız.

Firma olarak her zaman kaliteli hizmet sunmak, ekonomik hizmetler sunmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak ilk dikkat ettiğimiz konulardır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!