Keçiören Klima Servisi

Keçiören Klima Servisi 1Keçiören Klima Servisi, Ankara Keçiören’de klima markası ve modeli fark etmeksizin her türlü teknik bakım ve onarım hizmetini yapmaktadır. Klimalarınızın söküm-takım, genel bakım, onarım ve yedek parça teminini sağlamaktadır.

Ayrıca teknolojik yenilikleri hizmet anlayışına adapte eden ve bu anlamda modern hizmet ağı ile geniş bir yelpazeye yayılmış olan Keçiören Klima Servisi uzman bir ekiple işlemlerini yürütmektedir.

Günlük yaşantımızı kolaylaştıran klimalar soğutma ve ısıtma özellikleri ile öne çıkmaktadır. Öyle ki yazın sıcaktan bunaldığınız günlerde bizi serinletmekte ya da kış Piyasaya baktığınızda pek çok klima markası görebilirsiniz.

Bunların her birinde ayrı özellikler olsa da genel amaçları soğuk ya da sıcak hava vermektir. Bu ana işlemini yerine getiremeyen bir klimanın faydası dokunmayacaktır.

Klimalar kullanım kolaylığı ile öne çıkan uzaktan kumandalı tam fonksiyon cihazlardır. Ankara ilimizde ise Keçiören Klima Servisi olarak klimalarınızda meydana gelebilecek her türlü donanımsal, teknik sorunu uzman ekiplerimizle ortadan kaldırmaktayız. Klimalarınıza bakımı her marka ve modelde uzmanlaşmış sertifikalı personelimiz yapmaktadır.

Günlük olarak pek çok klima arızası kaydı almaktayız. Klimalar pek çok nedene bağlı olarak arızalanabilmekte ve çalışmayı durdurabilmektedir.

Örneğin klimanın radyatör pervaneleri son derece önemlidir ve burada oluşabilecek bir arıza klimayı doğrudan etkileyecektir. Radyatör genel bakımları yapmadığı takdirde içerisinde pislikleri, yabancı maddeleri biriktirebilir.

Toz, kırıntı, yaprak parçası gibi pek çok etken radyatörde kötü etki yapacaktır. Genel bakımlar dahilinde klimanızda böyle bir sorunla karşılaşmazsınız.

Klimanın en önemli yeri olan kompresörün tahrik kayışında gevşeme ortaya çıkması yine klimanın performansını etkileyen bir durumdur. Tahrik kayışı gevşediği zaman istenen soğuk ya da sıcak havayı almak mümkün olmayacaktır.

Kompresör tahrik kayışı Keçiören Klima Servisi teknisyenlerimiz tarafından sıkılmaktadır. Böylelikle klimanızda bir performans sorunu yaşamazsınız.

Keçiören Klima Servisi 25 yıllık teknik bakım geçmişi ile her türlü klima konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Klimalarınızda yapılacak bakım onarım sonrası sizlere 1 yıllık hizmet garantisi veren firmamıza 24 saat ulaşabilirsiniz.

Kurumsal hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız TSE standartlarında servis işlemlerini gerçekleştirir. Uygun fiyat politikası ile yaptığı işlemlerde sizi maddi açıdan sarmaz ve farklı ödeme koşulları ile sizlere yardımcı olur.

Ankara’nın en kalabalık yaşam alanlarından birisi olan Keçiören’de siz de kusursuz bir klima servisi arıyorsanız Keçiören Klima Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Gücünü ve başarısını geçmiş deneyimlerinden alan firmamız Keçiören Klima Servisi her an ulaşılabilirliği ile kendisini servis anlamında farklı bir yere koymaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!