Keçiören Kombi Servisi

Keçiören Kombi Servisi 1Keçiören Kombi Servisi Kombi adına talep ettiğiniz her tür hizmeti sizlere sağlayan alanında uzman bir ekip ile günün 24 saati yardıma hazır bir servis olarak Ankara’da 25 yılı aşkın bir süredir hizmet vermektedir.

Bir kombi servisinden beklediğiniz her şeyi karşılayan firmamız TSE standartlı hizmet vermektedir. Alanında hepsi birbirinden uzman teknisyenleri ile marka ve model fark etmeksizin tüm kombiler için gerekli bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Kombiler pek çok marka dahilinde insanlara sunulmaktadır. Kombiler kullanım alanlarına göre pek çok alanda kendisini gösterebilir.

Genellikle kullanımı gayet pratik olan kombilerin yıllık bakımları yapıldığı takdirde pek sorun çıkartmamaktadır. Yıllık bakımlar ise aslında oldukça hızlı ve sizi yormayan bakımlardır.

Keçiören Kombi Servisi uzman kadromuz ev ya da işyerinize gelerek ellerindeki cihazla gerekli bakımı yaparak sizlerin yıl içerisinde kombi konusunda sıkıntıya düşmemenize destek olmaktadır. Ankara’nın tüm ilçe ve semtlerinde olduğu gibi Keçiören’de de kombi bakım ve onarımını başarılı bir şekilde gerçekleştiren firmamız sizlere sadece bir telefon uzaklıktadır.

Kombiler dış ve iç cephe olmak üzere ikisi aka kısımdan oluşmakla beraber içerisinde pek çok sabit parçayı da barındırır. Bu parçalar bazı durumlarda iyi çalışmayabilir ve cihazı genel olarak etkileyebilir.

Kombinizin ekranında bazı durumlarda hiçbir arıza işareti görmezsiniz ancak arızaya düştüğünü anlarsınız. Kombiler normal şartlarda arıza durumunda ekrana yazı gönderirler.

Ancak bazı durumlarda bu uyarı yazısı olmadığı halde cihazınızı çalıştıramazsınız. Arıza kodu almadınız ancak ekranda rakam olarak 7’yi gördüyseniz bu ısım tesisattaki suyun sıcaklığını gösterir.

Ancak eğer rakam bu ise kombi şebekeden aldığı suyu ısıtmıyor demektir. Bu şekilde bir arıza olduğunu anlayabilirsiniz. Cihazdan ses gelse dahi bazen istediğiniz verimi de alamayabilirsiniz.

Cihazın çalışması içeride her şeyin normal olduğu anlamına gelmeyecektir. Özellikle ısıtma ve sıcak su verme durumlarındaki aksaklıklarda cihaz çalışabilir. Kombi arızalarınızla ilgili her konuda teknik destek almak için hemen bizi arayabilirisiniz.

Bu onun çalışma durumuna engel değil. Ancak elbette hiçbir şekilde verim alamazsınız. O sebeple bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde Keçiören Kombi Servisi teknisyenlerimiz sorunun nereden kaynaklandığını sizin için tespit edeceklerdir.

Kombinizde oluşan arızayı onarırken gerekirse yedek parça kullanımı yapılacaktır. Ancak bu parça kombinizin markası ne ise onun orijinal yedek parçası olacaktır. Bu sebeple cihazınızda herhangi bir uyumsuzluk söz konusu olmayacaktır.

Yapacağımız bakım ve onarım garanti kapsamında olacağın sizlere 1 sene boyunca hizmet sağlayacağız. Keçiören Kombi Servisi Ankara için tek numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!