Keçiören Lambert Servisi

Keçiören Lambert Servisi 1Keçiören Lambert servisi aracılığı ile kombi bakım ve tamir işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Ankara’nın merkezine ve semtlerine hizmet vermekte olan bu servis sayesinde hem hesaplı hem de oldukça hızlı bir şekilde kombinizle alakalı problemleri rahatlıkla çözebilirsiniz.

Sizler için haftanın her günü ve her saati Keçiören Lambert servisi olabilecek her kombi problemi için hizmet vermektedir. Aynı zamanda İmmergas markalı kombilerin özel eğitim sertifikası bulunan profesyonel ekip sayesinde güvenle kombilerinizin her türlü ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Kombilerin en çok karşılaştığı problemlerden biri olan elektrik kaçağının önüne geçerek ana kartınızın sağlam kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu problemin en önemli çözümü Lambertkombinizde elektrik regülatörü kullanımıdır.

Elektrik regülatörünün doğru kurulumunu ve kullanımı sayesinde hem olabilecek kaçak akımdan hem de kombinizin ana kartını koruyabilirsiniz. Elektrik regülatörünün doğru kurulum ve kullanımı için 7-24 Keçiören Lambert servisi ile iletişime geçebilir ve profesyonel bir şekilde yardım alabilirsiniz.

Belediye tarafından onaylanmış bir şekilde yedek parça stoğu bulunan Keçiören Lambert servisi sayesinde kombinizde oluşabilecek parça arızalanması ya da yıpranması durumlarında hesaplı bir şekilde yeni parça satın alabilir ve taktırabilirsiniz.

Kombiler elektrik ve su kullanarak çalıştıkları için zamanlar parçalarda aşınma ve yıpranma söz konusudur. Bu sebeple rutin olarak bu parçalar kontrol edilmeli ve gerekiyorsa da parça değişimi yapılmalıdır.

Gerek parça değişimi gerek de rutin kontrollerde Keçiören Lambert servisi ile iletişime geçmeniz durumunda kombiniz baştan aşağı kontrol edilmektedir. Bu sayede farkında olmadığınız ya da o an nüksetmemiş durumları da önceden görerek sağlıklı bir kombi bakımı gerçekleştirebilirsiniz.

Aynı zamanda kombi temizliğinde sadece tank temizliği değil, filtre ve kablo temizliği de oldukça detaylı bir şekilde Keçiören Lambert servisi tarafından yapılmaktadır.

Eski tip kombilerden olan bacalı kombiler yerine yoğuşmalı ve hermetik kombiler çok daha kullanışlı ve tasarruflulardır. Lambert marka yoğuşmalı ya da hermetik cihazlar sayesinde çok daha güvenli ve hesaplı bir şekilde kombi hizmeti alabilirsiniz. Aynı zamanda kullanmak istediğiniz alana en uygun cihazı Keçiören Lambert servisi ile görüşerek bulabilir ve kurulumunu sağlayabilirsiniz.

Bacalı kombilerin en büyük dezavantajlarından biri bacaların uzunluğudur. Baca uzunluğunun 3 metreden fazla olması bazı komplikasyonlarda sağlığı tehdit edebilir. Aynı zamanda bakımının rutin olarak yapılmaması durumunda zehirli gaz salınımına ve fazla gaz yakımına sebep olmaktadır.

Keçiören Lambert servisi olarak yoğuşmalı ve hermetik kombilerin kullanımını özellikle müşterilerimize tavsiye etmekteyiz. Ancak yine de bacalı kombiler kullanılacaksa; kombinin bulunduğu odada temiz hava giriş çıkışını sağlayan menfezler kesinlikle bulunmalı ve menfezlerin kapatılmaması gerekmektedir.

Kombilerin özelliklerde ev ortamında kullanılmasında en önemli etkenlerden biri de bina mantolamasıdır. Mantolaması olan binalarda çok daha tasarruflu bir şekilde kombinizi kullanabilirsiniz. Ancak mantolaması olmayan binalarda da ortama uygun, yüksek kapasiteli Lambert kombi seçimleri yaparak aynı tasarrufu sağlamanız mümkün.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!