Keçiören Mitsubishi Klima Servisi

Ev, işyeri, restoran ve kafeler, sağlık ve eğitim merkezleri, spor ve turizm tesisleri, kamu kurum ve kuruluşları gibi her alanda klima ve iklimlendirme sistemlerinde hizmet vermekteyiz. 

Keçiören Mitsubishi servisi garantisiyle, montaj, onarım, bakım ve keşif hizmetleri sunmaktayız. Firmamızın sunduğu hizmetler arasında ayrıca cihaz yer değiştirme, nakil ve iç- dış ünite değişimi, ünite yer değişimi hizmetleri bulunmaktadır.

Keçiören bölgesinde en iyi ve lider firma olarak klima bakım, kimyasal değişim, orjinal gaz kullanım ve dolumu ile kaliteli hizmet sunmaktayız. Alana uygun klima seçimi, doğru montaj ve uygun keşif hizmetleri ile Mitsubishi klima, ısıtma ve soğutma sistemlerinde müşteri memnuniyeti sağlamaktayız.

Bizlere webden ve mobil telefon numaralarımızdan ulaşabilir, keşif, arıza tespiti, montaj ve garanti başlangıcı yapılması servisleri için randevu talep edebilirsiniz.

 Keçiören Mitsubishi klima servisi olarak; elektronik kart tamiri, değişimi, orjinal yedek parça temini, değişimi, kimyasal temizlik, periyodik bakım, cihaz ve tesisat bakımı, arıza tespiti, kompresör arıza tespit ve onarımı, kapasitör tamiri ve değişimi, dış ünite montaj- demontaj işlemleri ile hizmet sunmaktayız.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!