Keçiören Profilo Servisi

Profilo Servisi

Teknik alanda servisinizin kalitesi cihazınızın ilk günkü kalitesi ile uzun yıllar çalışmasını sağlar. Bu anlamda Profilo marka tüm cihazlarınız için Keçiören profilo servisi alanında uzman ekip elemanları ile kaliteli servis hizmetleri sunar.

Özellikle sürekli su sızdıran çamaşır makinesi ya da çok ses çıkan buzdolabı hatta her defasında bulaşıklarınızı kirli bırakan bulaşık makinesi sorunlarınız için ulaşabileceğiniz tek adres olan servisimiz onarım çalışmalarında pratik servis hizmetleri sunar. Bu şekilde bu cihazların bozuk olması ile yaşanabilecek mağduriyetler en alt seviyelere inmektedir.

Özellikle klima gibi cihazların bakımlarının ihmal edilmemesi gereklidir. İhmal edilen bakımlar anında fazla enerji sarfiyatı olarak geri döner. Bu da yüksek faturalarla karşılaşmanıza neden olabilir. Bu nedenle yıllık bakımlarınızın yapılmasında Keçiören profilo servisi cihazlarınıza ilk günkü kalitesi ile sıfır hale gelir. Bunun yanında kombi cihazlarınızda tasarruf edebilmek için bakımlarının periyodik olarak yapılması gereklidir.

Peteklerden bazılarını kapatmak, dışarı çıkarken cihazınızı tamamen kapatmak tasarruf anlamı taşımayacaktır. Elektrik tesisatlarının düzenli yapılması gereken şofben cihazlarınızın da karşılaşabileceği tüm arızalarda anında çözüm sunan servisimiz, cihazlarınızda garantili teknik destek vermektedir.