Keçiören Protherm Servisi

Keçiören Protherm Servisi 1Keçiören Protherm Servisi yıllardır olduğu gibi Keçiören sakinlerine profesyonel hizmet sunarak Protherm marka cihazlarında yaşayacakları her tür sorun için teknik destek sağlamaktadır. Protherm kombi ve klimalar iç dizayn tasarım ve kullanımı açısından oldukça ilgi çekicidir. Performansları ile adından söz ettiren bu kombi ve klimaları kullanan Keçiören sakinleri hizmetlerimizden sınırsız bir şekilde yararlanabiliyorlar.

Keçiören Protherm Servisi olarak tıpkı Ankara ilinin diğer ilçe ve semtlerinde olduğu gibi orijinal yedek parça temini, gece servisi, bakım ve onarım gibi hizmetlerle servis konusunda vizyoner adımlar atmaya devam ediyoruz. Kışın kombileriniz yazın klimalarınız sorun çıkardıkları takdirde ilk müdahaleyi uzmanlarımız yapıyor ve sorunu kaynağından bularak onarıyorlar.

Kombi kullanıcıları bizlere gün içerisinde Protherm marka kombi ve klimalar hakkında pek çok soru yöneltiyorlar. Bunlardan bir tanesi kombinin yoğuşma yapmaması sorunudur. Eğer kombiniz tam yoğuşmalı bir kombi ise yoğuşma yapması adına 50 derecenin üzerine çıkılmamalıdır. 50 derecenin üzerine çıkıldığı takdirde tam manasıyla bir yoğuşmadan söz edemeyiz.

Örnek vermek gerekirse yoğuşmalı bir kombi 50 derecenin altında hermetik kombiye oranlar a%25 civarında yüksek verimde çalışırlar. Yani dememiz o ki yoğuşmalı kombinizi ne kadar düşü derecede tutarsanız verim ve tasarruf o kadar fazla olacaktır. Bu sebeple minimal bir şekilde kullandığınızda yoğuşma verimi de bir o kadar çok olacaktır.

Yazın serinlemekte kullandığımız ve kışları sıcak hava ile bizleri üşümekten koruyan klimalar ise yine bazı durumlarda arızalar çıkarabilmektedirler. Bizlere gün içerisinde klimalar ilgili pek çok soru geliyor. Bunlardan bazıları bakım ile ilgili bazıları ise çalışmama üzerine sorular oluyor. Örneğin cihaz beslemeye bağlı bir vaziyette iken bazı sistemler kendiliğinden devreye girebiliyor ve bu da kullanıcının kafasında soru işareti uyandırabiliyor.

Cihaz çalışmadığı halde bir takım devreler kendiliğinden çalışıyorsa bunun altında yatan 3 sebep vardır diyebiliriz. Kart üzerindeki SSR zarar gördüğü zaman böyle tepkimelere yol açabilir. Bunun yanında kart üzerindeki besleme rölesinde bir arızda da oluşmuş olabilir. Hepsi bir yana kartın kendisi de arızalı olabilir.

Böyle bir durumun tespiti ve gerekirse değişimi için Keçiören Protherm Servisi uzman teknisyenlerinden yardım talebinde bulunuz. Dilerseniz bizlere telefonla bağlanarak telefon desteği alabilirsiniz. Eğer cihazınız hala çalışmaz ise sizlere servis aracımızla hemen yardım gönderir ve sorununuzu sağlıklı bir şekilde çözeriz. Orijinal yedek parça kullanan birimlerimiz bu anlamda Protherm cihazınızın ilk günkü verimde çalışmasını sağlıyorlar.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!