Keçiören Samsung Servisi

Keçiören Samsung Servisi 1Klima her geçen gün kullanımı artan elektronik aygıtlardan biridir. Konforlu iç mekan isteyen bireylere en kaliteli hizmet sunan Keçiören Samsung Servisi olarak her ayrıntı bizim için büyük önem taşır.

En doğru klima montajı için öncelikle yapılması gereken şey doğru yerin tespitidir. Bunun için de stratejik açıdan en uygun yere montaj yapılmalıdır. Gelişi güzel yapılan montajlar ciddi anlamda enerji israfına yol açmakta ve elde edilen verimde düşüşler gözlemlenmektedir.

Klima ünitelerinin montajı esnasında bir çok kriter göz önüne alınmakta ve tercih ona göre yapılmaktadır. Ama en önemlisi mekânın en uygun olarak kullanılması konusunda aşağıdaki kriterlere uygun davranmak en doğru sonucu verecektir.

İç Ünitenin Montajında Dikkat Edilmesi Gerekenler;

Drenaj Hattı: Drenajı dikkate incelenmeli ve su doğal akışı ile tahliye edilmelidir.

Konfor ve Sağlık: Klima içerisinden gelen havanın, kişiye doğrudan çarpması sağlık sorunlarını da beraberinde getireceğinden, klimanın ortamı soğutması için en uygun nokta seçilmelidir.

Dayanıklılık: Mekanik aksamının ağır olduğu klima cihazını taşıyabilecek bir zemin üzerine montajı yapılması hem daha uzun ömürlü kullanım açısından hem de düşme sonrası kaza ve yaralanma ihtimalini en aza indirmesi bakımından büyük önem taşımaktadır.

Konum: Elektronik bir cihaz olması bakımından klimalar, yanıcı gazlardan ve yüksek elektrik frekansına sahip cihazlardan uzak tutulmalıdır. Yine güneş ışığına doğrudan maruz kalan cihazlar hem uzun ömür ham de enerji tasarrufu bakımından önem arzeder.

Nem: Dijital bir aygın olduğu göz önüne alındığında, cihazı ve devrelerini en çok etkileyen durumlardan biri de nemdir. Nem ve rutubet sonrası cihazın ömrü azalır ve elektronik devrelerde iyotlanma sonrası hasarlar meydana gelebilmektedir.Her ayrıntıyı düşünen Keçiören Samsung Klima Servisi olarak klimanızı sizin için konfora dönüştürür.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!