Keçiören Siemens Servisi

Siemens Servisi

Evlerde bulunan beyaz eşyalar, bakımlarının ihmal edilmemesi gereken eşyalardır. Çünkü her eşyanın yoğun olarak yerine getirdiği işlevleri bulunmaktadır ve bu işlevler evlerin can damarı niteliğindedir. Mutfaklarda kullanılan buzdolabı cihazları, hem yapılan yemeklerin hem de içeceklerin soğutulması korunmasında önemlidir. Yine mutfakta kullanılan bulaşık makinesi ise, özellikle çalışan kadınların kurtarıcı niteliğindedir. Evdeki tüm bireylerin giyeceklerini temizleme görevi ise çamaşır makinesi için asli görevdir. Banyolarda kullanılan bir başka eşya da, şofben modelleridir. Hem iş yerleri hem de evler için oldukça önemli olan Siemens cihazları, yaz ve kış ayları geçişlerinde periyodik bakımlarının yapılması gereken eşyalardır. Aynı durum klima cihazları için de olmazsa olmazdır. Tüm bakım hizmetleriyle ilgili profesyonel hizmet sağlayan Keçiören Siemens servisi, uzman kadrosuyla kullanıcıların sorunsuz şekilde cihazları kullanabilmesi için çaba sarf etmektedir.                                                                  

 Bakım hizmetleri hakkında

Her eşyanın kullanımında dikkat edilmesi gereken kurallar mutlaka vardır. Ancak beyaz eşyaların elektronik ve teknolojik olmalarından dolayı bu dikkat biraz daha artmalıdır. Bu noktada son derece titiz davranan Keçiören Siemens servisi uzmanları, kombiler ve klimaların kullanımıyla ilgili bilgiler de paylaşmaktadır. Kombiler için; garanti başlangıcının kontrol edilmesi, oda termostatı kullanımı, gaz kokusu duyulduğu anda 187` nin aranması, su damlaması olduğu takdirde servis çağırılması, kombinin gürültü çıkarması halinde çalıştırılmaması, evdeki peteklerinin kısmi olarak tasarruf amaçlı kapatılmaması, gaz kokusu olduğunda ateşli cihaz kullanılmaması ve evden çıkarken kış aylarında kombinin tamamen kapatılmaması konularında mutlaka uyarılır. Klimalar içinse; orjinal gaz kullanımının önemi, orjinal parça kullanımının önemi, sıcak havadan klimalı serin havaya geçişteki sakıncalar ve ideal sıcaklığın 22 derece olduğu bilgileri paylaşılır.

Bakım hizmetlerinde ise, klimalar için; doğru keşif ve montaj uygulaması, klima gaz kaçağı kontrolü, gerekli durumlarda iç dış ünite nakil ve yer değişimi, kimyasal temizlik ve bakım, kapasitör arızası tamiri, klima kart tamiri ya da değişimi, kompresör arıza onarımı ve değişimi yapılır. Kombilerde de; baca kontrolü, kombi yanma odası temizliği, su seviyesinin 1.5 bar ayarı, elektronik tamiri ve değişimi işlemleri gerçekleştirilir. Tüm bu hizmetlerle ilgili Keçiören Siemens servisi, uzman kadrosuyla kullanıcılara geniş servis ağıyla hizmet sağlamaktadır.