Keçiören Siemens Servisi

Keçiören Siemens Servisi 1Keçiören Siemens servisi sayesinde buzdolabınızdaki su akıtma problemini hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Buzdolaplarında su akıtma problemi ısıtıcıların bozulması ve kapağın tam kapanmayıp buz eritmesi sebebi ile görülmektedir.

Keçiören Siemens servisi profesyonel ekibi ile iletişime geçerek arızalı ısıtıcınızın ya da kapağınızın onarılmasını ve değiştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Her evde bulunan çamaşır makinelerinin kapağından su gelmesi körrük lastiğinin bozulduğu ya da körük lastiğini tutan telin kırıldığı anlamına gelmektedir. Bu gibi durumlarda Keçiören Siemens servisi ile hemen iletişime geçerek körük lastiğinin onarılmasını ya da yenisinin takılmasını sağlayabilirsiniz.

Haftanın her günü ve her saati hizmet vermekte olan Keçiören Siemens servisi ile çağrı merkezimiz ya da mail adresimiz sayesinde rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz.

Keçiören Siemens servisi ani su ısıtıcısı olan şofbenlerin tamiratı konusunda da profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır. Siemens markalı şofbenlerinizin tamiri ve bakımı için sertifikalı eğitim almış olan uzman kadromuz sayesinde şofbeninizde oluşabilecek her türlü problem için belediye onayı ile müdahale edebilmektedir.

Aynı zamanda sadece şofben değil, televizyonlarınızda da gönül rahatlığı ile bizleri arayabilir ya da mail atabilirsiniz. Sizler için Siemensmarkalı bulaşık makinelerinde ön kapağa herhangi bir yükleme yapmanız durumunda kapağı kırabilirsiniz.

Kapağınızın kurulması halinde Keçiören Siemens servisi ile iletişime geçerek her türlü bakım ve onarım işlemi yaptırabilirsiniz. Parça değişimi hizmetinde bulaşık makinenizin kontrolü yapılır. Eğer atölyeye gitmesi gerekiyorsa onayınız alınır ve atölyeye götürülen makineniz en kısa süre içinde tamir edilip tarafınıza tekrar gönderilir.

Her evin olmasa olmazı haline gelmiş klimaların bakım, tamir, montaj, temizlik, parça değişimi gibi işlemlerini de kolaylıkla Keçiören Siemens servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Klimalarınkullanımı sırasında bulunduğu yerin altında herhangi bir elektronik cihaz olmaması son derece önemlidir.

Bu yüzden klimanızın kurulumunu Keçiören Siemens servisi aracılığı ile yaptırarak en doğru yer seçimini sağlayabilir ve en doğru montajın hesaplı bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Yaz aylarının kurtarıcısı olarak görülen Siemensklimaların kullanımı oldukça basittir. Klimanızın gaz kontrollerini sık sık yaptırmanız klimanızın uzun süreli kullanımı açısından oldukça önemlidir. Gazsız çalışan klimaların kompresörleri yanabilir.

Kompresörğn yanması durumunda Keçiören Siemens servisi ile iletişime geçerek kompresörün değiştirilmesini ya da tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Televizyonlarınızda açılmama ya da açıkken kendi kendine kapanma, aşırı ısınma gibi durumlar yaşanabilmektedir. Ancak bu gibi durumlarda bilinçsiz bir şekilde televizyonun içi açılmamalıdır. Bu aynı zamanda ürünün garantiden de çıkmasına sebep olmaktadır.

Keçiören Siemens servisi ile iletişime geçerek televizyonunuzun elektronik test cihazları ile kontrol edilmesini ve problemin kolaylıkla en doğru çözüm yöntemleri ile çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda sizlere en iyi hizmeti verebilmek için 7-24 çalışan Keçiören Siemensservisi ekibi ile çağrı merkezi ve mail adresimiz ile iletişim kurabilirsiniz.

Evlerde bulunan beyaz eşyalar, bakımlarının ihmal edilmemesi gereken eşyalardır. Çünkü her eşyanın yoğun olarak yerine getirdiği işlevleri bulunmaktadır ve bu işlevler evlerin can damarı niteliğindedir.

Keçiören siemens Servisi olarak belirtmek isteriz ki; mutfaklarda kullanılan buzdolabı cihazları, hem yapılan yemeklerin hem de içeceklerin soğutulması korunmasında önemlidir. Yine mutfakta kullanılan bulaşık makinesi ise, özellikle çalışan kadınların kurtarıcı niteliğindedir. Evdeki tüm bireylerin giyeceklerini temizleme görevi ise çamaşır makinesi için asli görevdir. Banyolarda kullanılan bir başka eşya da, şofben modelleridir.

Hem iş yerleri hem de evler için oldukça önemli olan Siemens cihazları, yaz ve kış ayları geçişlerinde periyodik bakımlarının yapılması gereken eşyalardır.

Aynı durum klima cihazları için de olmazsa olmazdır. Tüm bakım hizmetleriyle ilgili profesyonel hizmet sağlayan Keçiören Siemens servisi, uzman kadrosuyla kullanıcıların sorunsuz şekilde cihazları kullanabilmesi için çaba sarf etmektedir.

Bakım hizmetleri hakkında

Her eşyanın kullanımında dikkat edilmesi gereken kurallar mutlaka vardır. Ancak beyaz eşyaların elektronik ve teknolojik olmalarından dolayı bu dikkat biraz daha artmalıdır. Bu noktada son derece titiz davranan Keçiören Siemens servisi uzmanları, kombiler ve klimaların kullanımıyla ilgili bilgiler de paylaşmaktadır.

Kombiler için; garanti başlangıcının kontrol edilmesi, oda termostatı kullanımı, gaz kokusu duyulduğu anda 187` nin aranması, su damlaması olduğu takdirde servis çağırılması, kombinin gürültü çıkarması halinde çalıştırılmaması, evdeki peteklerinin kısmi olarak tasarruf amaçlı kapatılmaması, gaz kokusu olduğunda ateşli cihaz kullanılmaması ve evden çıkarken kış aylarında kombinin tamamen kapatılmaması konularında mutlaka uyarılır.

Klimalar içinse; Keçiören Siemens Servisi ustaları tarafından dolum esnasında orjinal gaz kullanımının önemi, orjinal parça kullanımının önemi, sıcak havadan klimalı serin havaya geçişteki sakıncalar ve ideal sıcaklığın 22 derece olduğu bilgileri paylaşılır.

Bakım hizmetlerinde ise, klimalar için; doğru keşif ve montaj uygulaması, klima gaz kaçağı kontrolü, gerekli durumlarda iç dış ünite nakil ve yer değişimi, kimyasal temizlik ve bakım, kapasitör arızası tamiri, klima kart tamiri ya da değişimi, kompresör arıza onarımı ve değişimi yapılır.

Kombilerde de; baca kontrolü, kombi yanma odası temizliği, su seviyesinin 1.5 bar ayarı, elektronik tamiri ve değişimi işlemleri gerçekleştirilir. Tüm bu hizmetlerle ilgili Keçiören Siemens servisi, uzman kadrosuyla kullanıcılara geniş servis ağıyla hizmet sağlamaktadır.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!