Keçiören Vestel Servisi

Vestel Servisi

Keçiören Vestel Servisi online çalışan ve 7 gün 24 saat cevap alacağınız çağrı merkezleri vasıtası ile sizlere hızlı & kesintisiz hizmet ulaştırmanın yanı sıra arızalarınızdan da hemen kurtulma olanağı sağlamaktadır. Gece veya gündüz, mesai içi veya dışı, hiç fark etmez , bizi aradığınızda karşınıza mutlaka bir Vestel çalışanı çıkar. Telefon ile soracağınız ve cevap alacağınız sorularınıza uzaktan yardımcı olamıyorsak anında adresiniz kayda alınarak ekip yollanır.

Keçiören Vestel Servisi ekipleri çabukluğu ile tanınır, bu sayede arıza tespit ve neticelendirme işlerinde rakipsizliğimiz herkes tarafından bilinir. Servis noktasında acil durumlarınız için mutlaka bir ekip nöbetci ekip bekletilir. Gezici mobil personellerimiz de Keçiören bölgesinin bir çok yerinde görev almak için hazır bekler. Bu sayede de bizi aramanız ve adresinizi bildirmeniz neticesinde anında kapınıza ekip yollanır. Keçiören Vestel Servisi hizmet alanına bakım, onarım montaj işleri ve yedek parça temini girer. Klima , televizyon çamaşır makinesi, bulaşık makinesi küçük ev aletleri, şofben, kurutma makinesi ve diğer Vestel amblemli ürünlerinizin aklınıza gelebilecek tüm işleri için mutlaka bizi arayınız.

Vestel, ismini Türkiyenin dışında  da başarı ile duyurmuş, markanın kalitesini tüm dünyaya kanıtlamıştır. İthal edilen Vestel marka ürünlere yoğun talep olduğu gözlenmiştir. Neredeyse her mahallede bulunan servis noktası ile de başarılı bir tamir organizasyonu kuran marka, başarılı çalışmalarını sadece Keçiören bölgesinde değil, tüm Ankara ilinde sürdürmektedir. Mişteri ilişkilerinde de azami dikkatli oan personellerimiz, memnuniyetiniz için elinden gelen tüm imkanı sarf etmektedir. .Keçiören Vestel Servisi bu sayede müşteri portföyünü arttırmış , ilçede aranan bir servis olmayı başarmıştır.

Klima tamiri konusunda başarılı ve kalıcı işlere imza atan Vestel Klima Servisi çalışanı ekiplerimiz, montaj aşamasında da ustalığını konuşturmaktadır. Gaz basımı, borulama, dekoratif bant çekimi, keşif, nakil ve benzeri işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Ekonomik ve her bürçeye uyan çalışmalarımızı sizler de kolaylıkla deneyimleyebilirsiniz. Keçiören Vestel Servisi yedek parça temini konusunda da sizlerin yanındadır. Kapsamlı malzeme depomuzda kullanmakta olduğunuz her türlü Vestel üretimi ürünün yedek malzemesi bulunmaktadır. 

Keçiören Vestel Servisi televizyon tamiri işleriniz için de uzman ekipleri ile aralıksız hizmet vermektedir. Duvara montaj, kanal ayarı, uydu kurulumu , tamir, ayak temini gibi televizyon ile ilgili işleriniz için bizi arayıp kayıt açtırabilirsiniz. Teknisyenlerimiz sektör içinden dikkatlice seçilen ve gerekli eğitimleri başarı ile tamamlayarak sertifika sahibi olan kişiler arasından seçimiştir. Bu yüzden her tamiratta yüksek oranda başarı sağlamaktayız. 

Keçiören Vestel Servisi nakit paranız bulunmasa da sizlere yardımcı olmaktadır, bu amaçla mobil pos cihazlarını devreye sokmuştur. Her an üzerimizde nakit para olmayabilir, ama Vestel cihazlarımızda arızanın ne zaman oluşacağını da bilemeyiz. Günümüzde herkesin cebinde bir kredi kartı olduğunu bildiğimiz için biz de pos cihazı vasıtası ile işlem bedelini ödemeniz için bu uygulamayı devreye soktuk. Araçlarımızın hemen hemen tamamına entegre edilen bu cihazlar yardımı ile tamiratların neticesinde ödemenizi çok kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.