Keçiören Vestel Servisi

Keçiören Vestel Servisi 1Keçiören Vestel Servisi online çalışan ve 7 gün 24 saat cevap alacağınız çağrı merkezleri vasıtası ile sizlere hızlı & kesintisiz hizmet ulaştırmanın yanı sıra arızalarınızdan da hemen kurtulma olanağı sağlamaktadır.

Gece veya gündüz, mesai içi veya dışı, hiç fark etmez , bizi aradığınızda karşınıza mutlaka bir Vestel çalışanı çıkar. Telefon ile soracağınız ve cevap alacağınız sorularınıza uzaktan yardımcı olamıyorsak anında adresiniz kayda alınarak ekip yollanır.

Keçiören Vestel Servisi ekipleri çabukluğu ile tanınır, bu sayede arıza tespit ve neticelendirme işlerinde rakipsizliğimiz herkes tarafından bilinir. Servis noktasında acil durumlarınız için mutlaka bir ekip nöbetci ekip bekletilir. Gezici mobil personellerimiz de Keçiören bölgesinin bir çok yerinde görev almak için hazır bekler.

VESTEL SERVİSLERİ KEÇİÖREN BÖLGESİNİN HER NOKTASINDA

Bu sayede de bizi aramanız ve adresinizi bildirmeniz neticesinde anında kapınıza ekip yollanır. Keçiören Vestel Servisi hizmet alanına bakım, onarım montaj işleri ve yedek parça temini girer. Klima , televizyon çamaşır makinesi, bulaşık makinesi küçük ev aletleri, şofben, kurutma makinesi ve diğer Vestel amblemli ürünlerinizin aklınıza gelebilecek tüm işleri için mutlaka bizi arayınız.

Vestel, ismini Türkiyenin dışında  da başarı ile duyurmuş, markanın kalitesini tüm dünyaya kanıtlamıştır. İthal edilen Vestel marka ürünlere yoğun talep olduğu gözlenmiştir. Neredeyse her mahallede bulunan servis noktası ile de başarılı bir tamir organizasyonu kuran marka, başarılı çalışmalarını sadece Keçiören bölgesinde değil, tüm Ankara ilinde sürdürmektedir.

Mişteri ilişkilerinde de azami dikkatli oan personellerimiz, memnuniyetiniz için elinden gelen tüm imkanı sarf etmektedir. .Keçiören Vestel Servisi bu sayede müşteri portföyünü arttırmış , ilçede aranan bir servis olmayı başarmıştır.

Klima tamiri konusunda başarılı ve kalıcı işlere imza atan Vestel Klima Servisi çalışanı ekiplerimiz, montaj aşamasında da ustalığını konuşturmaktadır. Gaz basımı, borulama, dekoratif bant çekimi, keşif, nakil ve benzeri işleriniz için bizi arayabilirsiniz. Ekonomik ve her bürçeye uyan çalışmalarımızı sizler de kolaylıkla deneyimleyebilirsiniz.

Keçiören Vestel Servisi yedek parça temini konusunda da sizlerin yanındadır. Kapsamlı malzeme depomuzda kullanmakta olduğunuz her türlü Vestel üretimi ürünün yedek malzemesi bulunmaktadır.

VESTEL TELEVİZYONLARINIZ GÜVENLİ ELLERDE

Keçiören Vestel Servisi televizyon tamiri işleriniz için de uzman ekipleri ile aralıksız hizmet vermektedir. Duvara montaj, kanal ayarı, uydu kurulumu , tamir, ayak temini gibi televizyon ile ilgili işleriniz için bizi arayıp kayıt açtırabilirsiniz.

Teknisyenlerimiz sektör içinden dikkatlice seçilen ve gerekli eğitimleri başarı ile tamamlayarak sertifika sahibi olan kişiler arasından seçimiştir. Bu yüzden her tamiratta yüksek oranda başarı sağlamaktayız.

Keçiören Vestel Servisi nakit paranız bulunmasa da sizlere yardımcı olmaktadır, bu amaçla mobil pos cihazlarını devreye sokmuştur. Her an üzerimizde nakit para olmayabilir, ama Vestel cihazlarımızda arızanın ne zaman oluşacağını da bilemeyiz.

Günümüzde herkesin cebinde bir kredi kartı olduğunu bildiğimiz için biz de pos cihazı vasıtası ile işlem bedelini ödemeniz için bu uygulamayı devreye soktuk. Araçlarımızın hemen hemen tamamına entegre edilen bu cihazlar yardımı ile tamiratların neticesinde ödemenizi çok kolay şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Keçiören Vestel Servisi her zaman alanında uzman profesyonel ekip çalışanlarımızla ve her soruna güler yüzle yaklaşan anlayışlı müşteri temsilcilerimizle sektörde en öncü olmada kaliteli hizmet anlayışlarımızdan ödün vermeden yolumuza devam etmekteyiz.

Keçiören Vestel Servisi olarak Vestel Klima urunlerinin her türlü problemlerinde yanınızda olmaya ve sizlere yardımcı olmaya geçmiş yıllarda olduğu gibi günümüzde ve gelecekte de devam edeceğimizin garantisini veririz.

Vestel marka çamaşır makinelerinde  sıkma problemi yaşıyor iseniz öncelikli olarak çamaşır makinesi motor kısmının arızalı olabileceğinden şüphe edebilirsiniz.Fakat sıkma problemi çamaşırın yükünün aşırı olmasından da kaynaklanıyor olabilir.Çamaşır makinenizi kullanma kılavuzunda yer alan miktardan daha fazla bir çamaşır ile doldurmayınız.

Vestel’in yeni nesil çamaşır makinelerinin çoğunda dengeleme sensörleri bulunmaktadır.Bu dengeleme sensörleri fazla miktarda çamaşır yükleme konusunda size yön gösterici olacaktır.

VESTEL BEYAZ EŞYALARINIZI GARANTİLİ ONARIYORUZ

Vestel çamaşır makinesi çalışma esnasında ortama kötü koku veriyorsa cihazınızda pislik birikmiş olabilir.Bunun neticesinde küf kokusu hissetmiş olabilirsiniz. Kokuda yıkama esnasında giysilerinize geçebilir ve hoş olmayan bir duruma sebebiyet verebilir. Peki bu durumda ne yapmalısınız?Çamaşır makinenizi bir defaya mahsus olmak üzere boş bir durumda yıkama şeklinde çalıştırabilirsiniz.

Sıcaklık olarak 30 60 veya 90 derece bir sıcaklık derecesi seçebilirsiniz.Cihazınızın conta ve deterjan tankını düzenli aralıklarla temizlemeyi ihmal etmemelisiniz.Deterjan tankında biriken bakteriler ve çeşitli mikroorganizmalar cihazda çalışma esnasında kokuya sebep olabilir Eğer probleminizi tüm bunları yapmanıza rağmen çözüme kavuşturamıyorsanız en yakın Keçiören Vestel servisi birimlerine haber vermeyi ihmal etmeyiniz.

Vestel bulaşıkmakinesi ürününüz gürültülü bir çalışma gösteriyor ise öncelikli olarak bulaşıklarınızı makineye düzgün bir şekilde yerleştirdiğinizden emin olun.Bulaşık makinesinin üstünde ve altında dönen kolların bulaşıklara çarpmamasına özen gösterin.

Bulaşıkların düzenli dizilmemesinden kaynaklı bardaklar ve tabakların kırılmasından dolayı makinede gürültü oluşuyor olabilir . Bu sebepten dolayı bulaşıkları dikkatli bir şekilde yerleştirin.

Vestel bulaşık makineniz temiz bir yıkama yapmıyor ise ilk olarak aklınıza gelen neden uygun yıkama programını seçmemenizdir. Bir diğer neden olarak bulaşık makinenizin püskürtücüleri aktif hale gelmemiş olabilir Bir olası neden ise bulaşık makinenizin filtreleri kirli kalmıştır.

Yukarıda saydığımız tüm nedenleri yaptınız fakat bulaşık makinenizin temiz yıkamama sorunu hala devam ediyor ise size en yakın Keçiören Vestel servisi birimlerinden arıza kaydı için randevu almayı unutmayınız.

GÜNÜN HER SAATİ BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

Vestel televizyonlarınız bir müddet çalıştıktan sonra kapanma moduna geçiyor ise öncelikli olarak televizyonunuzun ayarlar kısmından kapanma saati ayarlarının off durumunda olduğunu kontrol ediniz.

Eğer kapalı durumda ise daha ileri bir sebep olarak devre elemanlarının aşırı ısınması veya yanması aklımıza gelmelidir.Bu durumda kesinlikle Keçiören Vestel servisi ekiplerinden yardım almanızı önemle tavsiye ederiz.

Keçiören Vestel servisi olarak tüm Vestel ürünlerinde sizlere bir telefon kadar uzak olduğumuzu  ve her türlü Vestel ürünlerinin bakım onarım ve arıza durumlarında tek başınıza olmadığınızı hatırlatmak isteriz.

Leave a Reply

Call Now ButtonTIKLA-ARA!