Keçiören Viessmann Servisi

Viessmann Servisi

Evlerin vazgeçilmez bir parçası haline gelen kombi düzenli aralıklarla bakım istemektedir. Bu alanda hizmet vermekte olan Keçiören Viesmann Servisi kombilerde baca kontrolü, kombi tesisat temizliği, ya da gaz ayarının yapılması gibi konularda kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Kullanılan kombilerin voltaj dengeleme regülatörü düzgün bir şekilde bağlanmış olmalıdır. Su damlaması görüldüğünde, derhal servis çağırılması gerekmektedir. Ankara ilimizin şirin ilçelerinden olan Keçiören bölgesi nüfus yoğunluğu ile dikkat çekmektedir. Bu yoğunluk beraberinde yoğun bir kombi klima & Şofben kullanımı getirmektedir. Burada ihtiyaç duyulan servis hizmetini ise firmamız en iyi şekilde ve yüksek standartlarda karşılamaktadır.

Eskiden beri kullanılmakta olan şofben artık yerini model hermatik cihazlara bırakmış durumdadır. Şofbeni kullananlar ise, bakımına mutlaka özen göstermelidir. Genelde çoğu evde kombi yer aldığından, kombilerin bakımlarına yönelik hizmetler alınmaktadır. Gaz kokusu duyulduğunda, hemen 187 aranmalıdır. Kombilerin gövdelerinin ısınması da oldukça tehlikelidir. Kombi bakımlarında yanma odası de kontrol edilmelidir. Su seviyesinin 1,5 bar olmasına dikkat edilmelidir.

Servis Hizmeti Verilen Semtler ;

Aktepe Viessmann Servisi, Ayvalı , Bağlum , Esertepe  Viessmann Servisi, Kalaba , Karakaya , Kavacık Subayevleri Viessmann Servisi, Kuşcağız , Pınarbaşı Viessmann Servisi, Şevkat Mahallesi , Şenyuva Viessmann Servisi, Uyanış , Yaşilöz , Bademlik Viessmann Servisi, Basınevleri , Çiçekli , Güzelyurt Viessmann Servisi  , İncirli , Kamil Ocak Mahallesi , Karargahtepe  Viessmann Servisi, Tepebaşı , Adnan Menderes , Yeşiltepe Viessmann Servisi, Atapark Viessmann Servisi, Bağlarbaşı , Çaldıran Viessmann Servisi, Emrah , Güçlükaya , Hasköy Viessmann Servisi, Kafkas , Kanuni , Karşıyaka Viessmann Servisi, Köşk Mahallesi , Ovacık Viessmann Servisi, Şenlik Mahallesi , Ufuktepe Viessmann Servisi , Yayla Mahallesi , Yükseltepe Mahallesi Viessmann Servisi

Evlerde ve iş yerlerinde bulunan klima için doğru bir şekilde keşif yapılarak montajla işlemi uygulanmalıdır., Keçiören Viesmann Servisi ile de bakımının yapılması gerekmektedir. Ortama uygun olarak güvenli bir klima seçilmesi oldukça önemlidir. Klimada herhangi bir problem oluştuğunda ya da bakım zamanı geldiğinde gerekli hizmetleri almanızda fayda vardır. Klimanızı bu sayede güvenle kullanabilirsiniz. Cihaz kullanım çnrüne direk etki eden kontrol ve temizlikler, aynı zamanda çalışma performansını da en üst seviyelere çıkartmaktadır. Her üründe olduğu gibi belirli aralıklarla bakım , konforlu ve rahat bir dönem geçirmenizin garantisidir. Kim ister ki kavurucu sıcakların zirve yptığı günlerde kılıması arızalansın ve sıcaklarla baş başa kalsın..Bu can sıkıcı durumun yaşanmaması için ufak maliyetlerle yapılan bu işlemi mutlaka yaptırınız.

Keçiören Viessmann Servisi bu güne kadar her yaptığı işten yüzüznün akı ile çıkmıştır. Eksik olan, yarım kalan hiç bir işimiz olmamıştır. Her zaman müşterilerini düşünen personellerimiz ve firma işleyişimizin bu şekilde olması sebebi ile Keçiören bölgesinin sevilen ve hızla büyüyen servis merkezi olmayı başardık. Viessmann amblemli ürünlerinizle ilgili soru sormak, randevu almak, personel çağırmak için ve aklınıza gelebilecek her türlü sorun için biz görevimizin başıdayız. Bize ulaşmak için 441 11 11 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.